Jump to content
Sign in to follow this  
trzyliterowe

zegarkiszwajcarskie.pl

Recommended Posts

zegarkiszwajcarskie.pl

 

Witam,

Cisza się ostatnio straszna zrobiła w tym temacie :( więc do wyceny daję taką oto domenę .pl

 

Pozdrawiam

 

Jest kilku potencjalnych klientów. Ja bym raczej nie czekał na oferenta, tylko wyszedł z propozycją np tu:

 

http://szwajcarskiezegarki.eu/?gclid=COOp6MyyhcQCFeTUcgodBRsANg

 

http://www.zegarki-szwajcarskie.eu/

 

U pierwszego dystrybutora, adres strony w szyku przestawnym + niszowa końcówka .eu

 

W przypadki drugiego "-" no i nieszczęsne .eu :)

 

Co do samej wyceny - tutaj nie sugeruję się zasobnością portfela KK, tylko oceną w stosunku do samej nazwy, rozszerzenia, kombinacji i złożoności.

 

Jak dla mnie niskie-średnie x.xxx

 

Pozdrawiam i powodzenia :) - widziałem nick ( forum źle działa )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje Ci za cenne wskazówki.

Rozważałem nad takim rozwiązaniem zamiast sprzedaży ponieważ zegarkami tego typu jest coraz większe zainteresowanie.

Może ktoś jeszcze ma ochotę sie wypowiedzieć ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobry generyk w dobrej branży, ustawiłbym cenę Kup teraz na jakieś 6 900 zł netto i czekał na KK. Lub zapukał do kilku potencjalnych klientów co sugerował Mr.Nice. Czasy mamy trudne ale ponoć branża luxury ma się dobrze.

 

#szwajcarskie.pl

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy na szwajcarskie PL miałeś już jakieś oferty w okolicach niskiego xxx ?? Czy pisałaś do firm oferujących takie zegarki w sprawie Ew. Współpracy ? Możesz odpisać na PW jezeli nie będziesz chciał pisać takich informacji publicznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerzę nie miałem czasu na kontakt z potencjalnymi KK - jest to świeży zakup. Możemy zadziałać wspólnie - więcej na PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem kiedyś ją kupować (chyba za poprzedniego abonenta) - wisiała trochę na AM w cenie 400 zł, a później 200 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×