Jump to content
Apo

teletechnologia.pl grzybicystop.pl klodki.com 3dbuybay.com bezpieczneklodki.pl bezpiecznezamki.pl elektroniczneklodki.pl klodkielektroniczne.pl

Recommended Posts

teletechnologia.pl

Dla firm tele- technicznych,informatycznych, matycznych, itd.

grzybicystop.pl

Dla firm farmaceutycznych, medycznych, aptek, sklepów itd.

klodki.com

Dość krótka nazwa. Dla producenta, sklepu z zabezpieczeniami.

3dbuybay.com

Na portal związany z drukiem 3d. Sklep forum itd.

bezpieczneklodki.pl

Dla producenta, sklepu z zabezpieczeniami.

bezpiecznezamki.pl

Dla producenta, sklepu z zabezpieczeniami.

elektroniczneklodki.pl

Dla producenta, sklepu z zabezpieczeniami.

klodkielektroniczne.pl

Dla producenta, sklepu z zabezpieczeniami.

starcompolska.pl

Dla firm o np. podobnej nazwie

swiatzamkow.pl

Dla producenta, sklepu z zabezpieczeniami lub strona dla branży turystycznej itd.

watchlock.com.pl

Firmy ochroniarskie, inteligentne zabezpieczenia.

watchlock.pl

Firmy ochroniarskie, inteligentne zabezpieczenia.

 

Proszę o wycenę wartości i dzierżawy (wynajmu, reklamy) podanych stron. Kontakt na stronach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja wycena będzie widoczna, gdy wyślesz sms premium. Numer musisz odgadnąć. Treść też.

 

Czy tylko dla mnie forma i wydźwięk pierwszego posta są mocno niestosowne?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

grzybicystop.pl to na subdomeny?

leczenie.grzybicystop.pl itd, aby miało sens? :P

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co jest złego w moim poście? Jak chcesz to podawaj swoje dane kontaktowe na każdej stronie internetowej, a potem bądź zalewany masą telefonów od telemarketerów. Widać, że chcesz cwaniakować, takie teksty o sms premium, to wiesz, też musisz zgadnąć gdzie je mam i takich ludków.

 

Grzybicystop moze być wykorzystane np. jako hasło w reklamie preparatu. Powiedz grzybicy stop .... wejdź na stronę... i skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grzybicystop moze być wykorzystane np. jako hasło w reklamie preparatu. Powiedz grzybicy stop .... wejdź na stronę... i skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...

 

Myślałem, że mówimy o grzybicy stóp :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha ha dobre. Nawet tego nie zauważyłem 2 w 1. Masz u mnie wode (może wodę, a "morze" wódę).

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

klodki.com

bezpieczneklodki.pl

bezpiecznezamki.pl

elektroniczneklodki.pl

klodkielektroniczne.pl

 

 

Proszę o wycenę wartości i dzierżawy (wynajmu, reklamy) podanych stron. Kontakt na stronach.

 

Kłódki z natury są bezpieczne, po to się je przecież stosuje, żeby zapewnić bezpieczeństwo, bezpodstawne jest stosowanie dla nazwy przedrostka "bezpieczne". Widziałeś kiedyś niebezpieczne kłódki ? :)

Domyślam się, że miał to być chwyt reklamowy - w tym wypadku jednak nieudolny. Nie widzę szansy na sprzedaż - chyba, że nieświadomy klient za niskie xx.

 

Z pozostałych nazw, nie widzę nic co mogłoby sprzedać się powyżej średniej kwoty xx.

 

Nic konkretnego niestety.

Share this post


Link to post
Share on other sites

elektroniczne kłódki i ta "na odwrót" dałaby radę się może sprzedać. Ewentualnie jeszcze ta dla bezpiecznych zamków. Reszta w mojej opinii bez wartości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie coś takiego jak bezpieczna lokata, drzwi antywłamaniowe też są bez sensu ok.

 

Dziwne, że 3 pierwsze domeny takie bezwartościowe, ale ok. każdy ma swoje zdanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak. Bo lokata wcale nie musi być bezpieczna a drzwi wcale nie antywłamaniowe a z dykty i sznurka :P

 

W takim razie coś takiego jak bezpieczna lokata, drzwi antywłamaniowe też są bez sensu ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety żadna z domen nie ma większej wartości. Co oczywiście nie oznacza, że ich nie sprzedasz, bo z domenami to jak z kobietami. Jak to kiedyś Kangur podsumował :)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×