Jump to content
LordRandall

Brak wyświetlania reklam?

Recommended Posts

Witam.

Mam kilkanaście domen zaparkowanych w Name Drive i pomimo dużej ilości odwiedzin nie generują one żadnych, nawet groszowych przychodów. Dzisiaj z ciekawości sprawdziłem kilka z tych domen i okazuje się że żadne reklamy się nie wyświetlają tylko sam layout strony. Czym to może być spowodowane?

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

Mam kilkanaście domen zaparkowanych w Name Drive i pomimo dużej ilości odwiedzin nie generują one żadnych, nawet groszowych przychodów. Dzisiaj z ciekawości sprawdziłem kilka z tych domen i okazuje się że żadne reklamy się nie wyświetlają tylko sam layout strony. Czym to może być spowodowane?

 

 

Pozdrawiam

A masz Adblocka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A masz Adblocka?

Po wyłączeniu adblocka jest to samo, sprawdziłem w ND w wirtualnych folderach i domeny nie są zablokowane przez G.

 

Dziwne, że stało się to na wszystkich domenach zaparkowanych w ND.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ban domen albo w panelu nie ma ich przypisanych (mimo, że dns'y skonfigurowane).

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ban domen albo w panelu nie ma ich przypisanych (mimo, że dns'y skonfigurowane).

 

Za co mogą zbanować? Nie klikam w reklamy , nie zaglądam na zaparkowane domeny, nie mam na to czasu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za co mogą zbanować? Nie klikam w reklamy , nie zaglądam na zaparkowane domeny, nie mam na to czasu .

 

Wcześniej widocznie była zablokowana jak inny abonent miał. Tak takich kilka mam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wcześniej widocznie była zablokowana jak inny abonent miał. Tak takich kilka mam.

 

Raczej nie, domeny z przechwycenia po wygasaniu, zarobiły przez kilka dni na parkingu po około 1 dolarze i nagle stop - zero reklam.

To samo z innymi które sobie coś tam generowały.

Generalnie sprawdzałem i wyglądało to jakby mnie ktoś zablokował w całości, wszystkie domeny.

Napisałem wczoraj do supportu i teraz o dziwo widzę że reklamy się wyświetlają ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz mi podesłać prywatną wiadomością to sprawdzę blokady.

 

W ND wymagają wypełnienia ankiety, która znajduje się w:

 

Account options > User Options

 

Jeżeli nie masz wypełnionej ankiety to pewnie zostałeś przełączony na tier2, co w praktyce oznacza znaczny spadek zarobków, ale raczej nie do zera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, dzisiaj już wszystko wyświetla się prawidłowo.: są kategorie, są reklamy więc chyba jakiś chwilowy błąd systemu.

A ankietę również sprawdzę.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasami nie wiemy jak mocno się mylimy :P

Miałem na mysli to, że czasem szybciej będzie napisać na kontakt na oficjalnej stronie niż czekać tutaj na informacje. Ale jak widać, support poprzez di.pl zadziałał równie szybko i skutecznie, und das ist gut so! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×