Jump to content
LordRandall

fenomen aukcji domen przechwyconych na podstawie "don.pl"

Recommended Posts

Niech mi ktoś mądrzejszy wyjaśni jak to jest , że około miesiąc temu domena "don.pl" na aukcji poszła za około 500 zł, następnie spadła (!?) a dzisiaj licytujący doszli do 1300 zł ?

To nie można było jej kupić miesiąc temu za 600 ? :)

 

To jest niesamowite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się spóźniłem na koniec pierwszej aukcji.

 

Od czasu pierwszej aukcji sporo się o domenie mówiło, stąd większe zainteresowanie. Dodatkowo ja na przykład domeny od domainerów kupuję bardzo rzadko, więc i aukcje użytkowników śledzę słabiej niż listę spadających.

 

1600 brutto za don.pl nadal okazyjne.

Edited by PiotrSz

Share this post


Link to post
Share on other sites

(...)

 

To jest niesamowite.

 

To prawda. Dlatego domeny tak wciągają :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega Atomizer najwyraźniej wpadł w trans licytacji tej domeny...Ale jak mawia kolega Kagur...Kto bogatemu zabroni...

Teraz wypadałoby ją skasować żeby zabawa trwała dalej...

:)

 

Wypada jeszcze dodać iż domeny po przechwyceniu i wystawieniu na aukcję nagle zyskują na wartości, co widać na wielu przykładach.

Dziwny pęd do zakupu takich domen za sporawą kasę, szczególnie tych mało ciekawych, lekarze z kliniki Di.pl nazywają syndromem AM...podobno bardzo niebezpieczna i zaraźliwa choroba psychiczna...

Jej pierwsze objawem to rejestracja i zakupy na masową skalę, następnie próby sprzedaży tych wytworów chorego umysłu za astronomiczne kwoty, następnie następuje u pacjenta całkowite oderwanie od rzeczywistości i dalszy rozwój choroby...

;)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×