Jump to content
zibero

Nowy trend w branży domen?

Recommended Posts

Jak na branżę ubezpieczeniową przystało, to właściwa decyzja: przecież oni i tak sprzedają wirtualne produkty, nieprawdaż?

 

W internecie na dobrą sprawę wszystko jest wirtualne :) ważne, że w ubezpieczeniach dobrze płacą za domeny...sprzedaż z poza nowych technologii opublikowana godzinę temu:

 

CancerInsurance.com prawdopodobnie w sumie za $7.9 millionów

 

na VRy też przyjdzie czas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponoć w PL można legalnie upolować/zestrzelić czytaj unieruchomić/zepsuć drona jeśli porusza się on nad twoją przestrzenią (działką/domem) ktoś może potwierdzić? nie jest to na razie zbyt popularne ale nie chcę żeby za rok-dwa dzieciaki zaczęły latać w VR-ach i mnie obserwować jak się opalam albo zaglądać mi do okien...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio odrzuciłem ofertę na 1500 Euro na vr yachs, dziś dostałem ofertę na średnie xxx trend vr. Obie w com.

Wczoraj też dostałem zapytanie o vr marketing . pl.

 

Widać mały ruch się robi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Póki jest parcie na VR to można na tym zarobić, gdy emocje opadną to i ceny domen spadną ;)

 

Jeśli sprzedajesz d2d, to masz rację.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli sprzedajesz d2d, to masz rację.

 

Zapewne na tym etapie popularności vr, zainteresowanie domenami pochodzi głównie ze strony domainerów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 podane przeze mnie oferty są od KK. W ostatnim czasie dostałem ok. 20 ofert na niskie xxx $.

 

Póki jest parcie na VR to można na tym zarobić, gdy emocje opadną to i ceny domen spadną ;)

 

Przeciwnie, jesteśmy dopiero na początku. Nie zapominajmy, że dopiero w tym roku pojawi się większość sprzętu na rynku.

Coraz więcej wskazuje, że vr będą bardzo dobrymi inwestycjami. Już dziś można spieniężyć dobre domeny na rynku D2D.

 

Ja osobiście w większości przypadków celuję w KK.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja osobiście jestem copy i też mnie poniosło, ale w mojej branży. Posiadam domenę pcpost.pl i zarejestrowałem vrpost.pl, a co mi tam. Może czas zacząć pisać artykuły o VR :D

Zastanawiam się nad rejestracją vrslug.com, ale to raczej ze slangu ulicznego.
Znalazłem jeszcze do rejestracji:

VRecenomic.com

VRyap.com
VRvow.com
VRimp.com


Myślicie, że to dobre tytuły?

Edited by MOSCHINO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja osobiście jestem copy i też mnie poniosło, ale w mojej branży. Posiadam domenę pcpost.pl i zarejestrowałem vrpost.pl, a co mi tam. Może czas zacząć pisać artykuły o VR :D

 

Zastanawiam się nad rejestracją vrslug.com, ale to raczej ze slangu ulicznego.

Znalazłem jeszcze do rejestracji:

 

VRecenomic.com

VRyap.com

VRvow.com

VRimp.com

 

Myślicie, że to dobre tytuły?

jesli tak pomyślimy, nie będą już wolne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No wiesz, liczę na Waszą uczciwość :D

Poza tym, jeżeli ktoś ma ochotę zarejestrować je, to przecież go nie powstrzymam. Pytałem po prostu czy zarejestrowalibyście tego typu domeny globalne, czy to strata kasy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeśli jeszcze są wolne - nie zarejestrowalibyśmy, jeśli zajęte odpowiedź znasz ;) na przyszłość nie polecam podawać wolnych domen z takimi pytaniami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...a dlaczego myślisz, że się nie dowiesz...?

 

 

polski myśli tak: ...niezłe, ale mam już na tyle bardziej wartościowych, że nie będę rejestrował kolejnych...

 

a zagraniczny myśli mniej więcej tak: ......not bad, I have already much more valuable, that I would not register another...

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

chiński :ph34r: wyłącza myślenie kiedy widzi cyfry, a najlepiej żeby były same 8-ki w dotcom bo to wg nich szczęście, no ewentualnie jeszcze jakieś 2 literowe skróty, każdy ma swoje fetysze... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tamtym roku regnąłem uniwersalną: VR store.pl a w tym pasuje ją spieniężyć.

 

Jestem ciekawy ile może być Twoja domena warta na polskim rynku :) Pytanie czy rzeczywiście warto ją już sprzedawać, czy lepiej zostawić. Jestem ciekawy czy miałeś już jakieś interesujące oferty dla swojej inwestycji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jestem ciekawy ile może być Twoja domena warta na polskim rynku :) Pytanie czy rzeczywiście warto ją już sprzedawać, czy lepiej zostawić. Jestem ciekawy czy miałeś już jakieś interesujące oferty dla swojej inwestycji :)

 

Bodajże w wakacje tamtego roku dostałem ofertę na średnie xxx a w grudniu była oferta na nisko-średnie xxxx. Nie przyjąłem tej grudniowej ale teraz bym raczej przyjął bo zmieniłem całkowicie strategię sprzedaży i inwestowanie z tego pieniędzy. Zobaczymy co czas przyniesie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×