Jump to content
zibero

Nowy trend w branży domen?

Recommended Posts

Pododawajcie po prostu vr to większości keywordów i będzie po sprawie. Jak nie z przodu to z tyłu.

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka ciekawszych sprzedaży domen VR z maja i czerwca:

 

SexVR.com $10,200
VRLove.com $2,750
VREve.com $1,000
VRart $5000
StarVR $7500
LiveVR.com $4,995
VRMagazine.com $1,100
VRArtGallery.com $1,099

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę coraz większy ruch na polskich domenach VR. Pojawiają się również konkretne oferty na polskie domeny. Bardzo mnie to cieszy.

 

Link >>

 

Widzę tu analogię do niektórych osób z forum ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję zmienić nazwę tematu na "vr w domenach". Bo Temat ma 6 stron i tylko o tym można tu przeczytać z nielicznymi wyjątkami.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję zmienić nazwę tematu na "vr w domenach". Bo Temat ma 6 stron i tylko o tym można tu przeczytać z nielicznymi wyjątkami.

 

Temat jest o trendach a tego czego nie można zauważyć ten trend wydaje się być najbardziej obiecujący w mojej ocenie. Jak widzisz inny zachęcam do publikacji.

Edited by zibero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat jest o trendach a tego czego nie można zauważyć ten trend wydaje się być najbardziej obiecujący w mojej ocenie. Jak widzisz inny zachęcam do publikacji.

jesli jest to Twoim celem to chyba najlepiej zachecisz innych do inwestowania w domeny ze znakami vr publikując tutaj sprzedaże jakie udało Ci sie zrealizować.

 

Zgadzam sie z zabaco - nie musze klikać w ten temat a juz wiem co tutaj znajde :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesli jest to Twoim celem to chyba najlepiej zachecisz innych do inwestowania w domeny ze znakami vr publikując tutaj sprzedaże jakie udało Ci sie zrealizować.

 

Zgadzam sie z zabaco - nie musze klikać w ten temat a juz wiem co tutaj znajde :)

 

Możesz prześledzić jak wygląda sytuacja sprzedaży domen na rynku com.

 

Jeśli chodzi o polski rynek to należy poczekać choć biorąc pod uwagę zaangażowanie Polaków w rozwój tej technologii to niedługo zaczną pojawiać się sprzedaże. Ja osobiście celuję przeczekać minimum 2 lata aż domeny nabiorą wartości.

 

Ps. Ja do niczego nie namawiam, to nie jest mój "prywatny wątek" i chciałbym aby więcej osób dzieliło się swoimi inwestycjami ale ... rozumiem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz prześledzić jak wygląda sytuacja sprzedaży domen na rynku com.

Mogłbys zarzucić przykładami sprzedazy .com :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka ciekawszych sprzedaży domen VR z maja i czerwca:

 

SexVR.com $10,200

VRLove.com $2,750

VREve.com $1,000

VRart $5000

StarVR $7500

LiveVR.com $4,995

VRMagazine.com $1,100

VRArtGallery.com $1,099

 

było kilka postów wcześniej ...

 

Ciekawostka - pojawia się fajna sprzedaż z branży IOT.

 

IoTGroup.com - $ 10 000

 

IoT (Internet of Things) >> link

Share this post


Link to post
Share on other sites

Internet of Things – wyzwania dla operatorów
Do ważnych parametrów jakie niewątpliwie są związane z rozwojem aplikacji IoT jest zmniejszenie opóźnień w transmisji danych zarówno w kierunku od urządzeń do chmury obliczeniowej, jak i w kierunku odwrotnym. Pewnym rozwiązaniem tego zagadnienia może być udział operatorów telekomunikacyjnych w tworzeniu i dostarczaniu rozwiązań IoT dla użytkowników końcowych. Dostarczanie rozwiązań i aplikacji przez operatorów przy wykorzystaniu architektury „fog computing” może ułatwić proces adaptacji infrastruktury operatorów na nowe wyzwania związane z rozwojem IoT.
http://twojinternet.pl/internet-of-things-wyzwania-dla-operatorow/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×