Jump to content
webdesigner

[Wykonam] Stworzę blogi / wartościowe zaplecze

Recommended Posts

Wykonam strony zapleczowe na platformie WordPress.
Oferuję dwa pakiety.
Pierwszy pakiet to strony zapleczowe na darmowych platformach blogowych typu wordpress.com lub blogger.com
W skład tego pakietu wchodzi założenie konta e-mail, założenie konta na platformie, napisanie i umieszczenie na stronie 10 tematycznych artykułów oraz konfiguracja.
Cena za tego typu stronę zapleczową to 20zł plus ewentualnie 5zł za dodanie obrazków do każdego artykułu.
Drugi pakiet to strony zapleczowe na serwerach klienta.
W skład tego pakietu wchodzi wgranie plików na FTP, instalacja oraz konfiguracja WordPress, wgranie tematycznej, darmowej templatki, napisanie oraz uzupełnienie strony w 10 tematycznych artykułów.
Cena za taką stronę to 30zł plus ewentualnie 5zł za dodanie obrazków do każdego artykułu oraz ewentualnie 15zł za stworzenie i zmienienie nagłówka graficznego strony co odróżni stronę od innych.

Możliwość wykonania blogów z większą ilością artykułów i/lub stała aktualizacja treści za dodatkową opłatą.

Przykładowe strony:
silownia.lubin.pl
topdiety.com.pl
bodyfit.com.pl
lovefitness.com.pl
oraz wiele innych, które mogę przedstawić przy kontakcie.

Możliwość zakupu serwera oraz domen/y za dodatkową opłatą (w przypadku tworzenia zaplecza na serwerach).
Rabaty przy większych ilościach (rabaty już od 5szt.)

Jestem elastyczny co do współpracy. Jeśli masz inne prace do wykonania typu uzupełnienie blogów treścią lub tylko konfiguracja lub tylko instalacja. Zgłoś się do mnie! Wykonuję szybkie i pojedyncze zlecenia jak i długoterminowa współpraca.

Zapraszam do kontaktu:

E-Mail: jasiak.wojciech@gmail.com
GG: 51210809

Edited by webdesigner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×