Jump to content
Sign in to follow this  
keyword

Domainnamesales.com vs. Sedo.com

Recommended Posts

Czy ktoś z użytkowników di.pl korzystał już z tego, alternatywnego do Sedo, projektu F. Schilling i mógłby się ewentualnie podzielić swoimi spostrzezeniami ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja korzystam z usług DNS. Ogólnie nie mogę się do niczego doczepić, mają brokerów nastawionych na duże sprzedaże. Obsługują klientów z całego świata, np. przygotowując oferty po chińsku itd.

 

Ostatnio mam z nimi zgrzyt ponieważ trafił mi się Klient (branża telekomunikacyjna ze Stanów) i zaoferowaliśmy z brokerem kwotę 17K za domenę. Po tygodniu czasu nalegałem na niego aby zadzwonił do klienta po czym gość ...wykasował zapytanie z systemu. To jest zaleta w DNS, że się ma pełną kontrolę nad prowadzonymi działaniami sprzedażowymi. Interweniowałem u dyr. sprzedaży i broker się tłumaczył, że to było omyłkowe zapytanie! Prosiłem o podanie danych Klienta (nie zapisałem) i 0 odpowiedzi. Śmierdząca sprawa. Nie wiem co o tym mam myśleć. Zaznaczam, że tam wszystkie zapytania są (powinny być) archiwizowane. Czekam na wyjaśnienie całej sytuacji.

 

Tyle z moich dotychczasowych doświadczeń. Chętnie poznam również opinie innych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korzystam głównie z parkingu i jestem zadowolony. Zarobki są wyższe w porównaniu z Voodoo, Bodis i kilkoma innymi.

Mam również wrażenie, że liczba ofert zwiekszyła się odkąd przeniosłem wiekszość domen do DNS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×