Jump to content
warol

www.ac-oc.pl

Recommended Posts

Oczami wyobraźni widzę malutką agencję ubezpieczeniową, gdzie dziewczynka w malutkim pomieszczeniu 8m2 siedzi za komputerkiem i biedna sztucznymi pazurami klepie polisy na komputerze. Pewnie ładnie by u niej wyglądała taka domena na szyldzie, zagubiona zaraz obok innych napisów hestia, generali itd...

Inne zastosowanie ciężko mi sobie wyobrazić...

Ile taka agencja jest w stanie zapłacić ? eu i com wolne i pełno innych wytworów, np: ubezpieczenia-acoc.pl

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

BArdzo mi przykro że masz takie doswiadczenia z agentem ubezpieczeniowym. Powinieneś go zmienić. Jednak powiem Ci że biedna zagubiona dziewczynka ze sztucznymi pazurami zarobi więcej w miesiąc siedząc za komputerkiem niż ty na sprzedaży domen internetowych przez całe życie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba trochę "cebuli" Ci wyszło w tej wypowiedzi. Jak wrzucasz domenę do wyceny, to spodziewaj się wszystkiego, oczekujesz że każdy przyklaśnie oraz napisze że super wypas i zapłaci "miljony"? Domena nie jest jakaś wyjątkowa, a @Bies całkiem dobrze (wg mnie) Ci odpisał. Domena z serii allegrowych "okazji" czy 10 zł last minute. Dla mnie zero wartości, KK z pokoiku 8m2 może zapłaci niskie xxx. Pasuje taka wycena?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Młodzi inwestorzy mogą nie pamiętać, ale coś mi tak gdzieś świta, że była już sprzedaż podobnej domeny w klimatach "ac-oc", ale mogę się mylić.

 

Wiem, że była sprzedaż polisaoc*pl za kwotę 2750 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×