Jump to content
Cool

.com za 7,69 PLN (nie Prima Aprilis!)

Recommended Posts

To nie jest Prima Aprilis! Ale akurat 1 kwietnia udało mi się zarejestrować .com za 7,69 PLN w GoDaddy, może ktoś jeszcze skorzysta. Można płacić polską kartą Visa i nie ma prowizji PayU :P

 

Kod promo (trzeba wpisać w koszyku w panelu GD):

cjcrmn2cp

ważny do 30.04.2015

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie jest Prima Aprilis! Ale akurat 1 kwietnia udało mi się zarejestrować .com za 7,69 PLN w GoDaddy, może ktoś jeszcze skorzysta. Można płacić polską kartą Visa i nie ma prowizji PayU :P

 

Kod promo (trzeba wpisać w koszyku w panelu GD):

cjcrmn2cp

ważny do 30.04.2015

Warto też pisać, czy rejestrowałeś z Polski czy z U.S. Bo często za 0,99 USD czy 1,99 USD mają tylko z US i CAN.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawski jesteś ;)

 

W GoDaddy z polskiego IP na dzień dobry otrzymasz cenę .com 30,69 zł co nie jest żadną promocją (niby z rabatem, cena normalna wynosi podobno 53,69 zł). Sprawdziłem sporo kodów promocyjnych GoDaddy i faktycznie, praktycznie żaden z nich typu .com za 0,99$, 1,99$ nie działa - pokazuje że kod jest poprawny ale cena bez zmian. Najniższa cena .com 7,69 PLN pojawiła się dopiero po wpisaniu kodu cjcrmn2cp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawski jesteś ;)

Nie ciekawski tylko praktyk. Są promocje typu 0.99 USD za .com, które nie działają nawet jak jedziesz przez VPN-a na amerykańskim IP (przetestowane) - może rozpoznaje kartę kredytową (jak Amazon.com), że z Polski. Nie wszystkie kody działają.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawski jesteś ;)

 

W GoDaddy z polskiego IP na dzień dobry otrzymasz cenę .com 30,69 zł co nie jest żadną promocją (niby z rabatem, cena normalna wynosi podobno 53,69 zł). Sprawdziłem sporo kodów promocyjnych GoDaddy i faktycznie, praktycznie żaden z nich typu .com za 0,99$, 1,99$ nie działa - pokazuje że kod jest poprawny ale cena bez zmian. Najniższa cena .com 7,69 PLN pojawiła się dopiero po wpisaniu kodu cjcrmn2cp

jakiś limit domen które można nabyć w tej cenie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jakiś limit domen które można nabyć w tej cenie ?

 

Zazwyczaj jedna na jedno konto. Czasem są jakieś mega-promocje po kilka domen.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No poprostu Amerykę odkryłeś.

Od dawna można rejestrować oraz przenosić domeny do GD w cenie od 0.99$.

Przenosiłem bez limitów, nie jeden raz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No poprostu Amerykę odkryłeś.

Od dawna można rejestrować oraz przenosić domeny do GD w cenie od 0.99$.

Przenosiłem bez limitów, nie jeden raz.

Ojej, naprawdę?

Czytaj ze zrozumieniem, nikt nie pisze o transferze domen, tylko o rejestracji u danego rejestratora. Co do rejestracji bez limitów za 0,99 USD to nie będę dyskutował.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest limit, przynajmniej jeden kod można użyć tylko raz, drugi raz nie działa. Dlatego podaje kolejny kod z puli $0,99 za .COM (działa, sprawdziłem dzisiaj): cjc1comuk

 

W przeliczeniu na PLN wychodzi nieco drożej, bo 4,70 PLN Ale można płacić kartą bez dodatkowej prowizji PayU ;)

Edited by Cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po to właśnie są kody promocyjne, czytaj a znajdziesz... Będę co jakiś czas wrzucał kolejne kody GoDaddy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem namyśli że nie potrzeba kodu aby kupić domene za 4 zł. Przez 1 dzień nie widziałem info o domenie za 4 zł ale teraz juz wróciło i tak kupiłem. Tylko że przy zamówieniu jest opcja kartą a gdzie Paypal ? Kody rabatowe działają też z http://kodyrabatowe.pl/godaddy Jeszcze tylko dnsy jakos ustawić. P.S płatności przechodzą bez kodu CVC? u mnie chyba tak

 

ddpng_weswaww.png

Edited by luka89waw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedawno było bez kodu za 4zł (w google jeszcze reklamy) ale juz pokazuje niestety 30+zl

Podawałem ostatnio kilka kodów. Możesz sprawdzić. BTW przez silnego dolara w AM .com-y taniej niż "po kosztach" w namebright.com :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×