Jump to content
djhubi

meczykiHD.pl

Recommended Posts

...a ja uważam że jeśli sprzeda (bez wybrzydzania w ewentualnych ofertach) ją dość szybko to parę pln-ów na nowe rejestracje wpadnie.

Mówiąć tutaj o 4K czy 8K macie na mysli transakcje na pare tysi przynajmniej, a koledze może wystarczy 200pln..kwestia kto w jaki pułap uderza.

Trzeba pamiętać że internet ma cały czas wielu nowych uzytkowników również wśród ludzi starszych czy zupełnie niezwązanych z nowymi technologiami,i dla nich to HD bedzie bardziej rozpoznawalne w nazwie niz 4K 8K czy jeszcze kilka innych k...w :)

reasumując - niskie xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba pamiętać że internet ma cały czas wielu nowych uzytkowników również wśród ludzi starszych czy zupełnie niezwązanych z nowymi technologiami

Tylko osoba, która nie "łapie" idei domeny generycznej, równie dobrze może zainwestować w:

- transmisjemeczowhd.pl

- meczykiujasia.pl

 

i inne tego typu - dostępne "z palca", a więc za darmo, np. w takim Az.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy kojarzycie podobną domenę najbardziej znaną jeśli chodzi o transmisje meczy - meczyki.pl .... myślę, że kto siedzi w "sporcie" i transmisjach online to doceni tą domenę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

transmisjemeczow.pl zarejestrowane "z palaca" w 2013 roku sprzedałem za 800 zł rok później

 

Bardzo fajnie. Tylko żeby to nie zamąciło obrazu autorowi wątku, bo "transmisjemeczow.pl" tak się mają do "meczykiHD.pl" jak solidny (choć nie z najwyższej półki) opel astra IV z silnikiem ecoFlex do starego daewoo tico przerobionego samodzielnie na kabriolet :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×