Jump to content
vul

Narzędzie do sprawdzania Page Rank domeny

Recommended Posts

Jak w temacie. Najlepiej jakby była funkcja masowego sprawdzania domen. Kto może coś polecić szybkiego i sprawdzonego to wielkie dzięki :)

od dobrego 1,5 roku PR nie ma żadnego znaczenia :)

dla tych co maja odmienne zdanie ;) polecam Google Hangouty (w ostatnim sa pytania o Page Rank)

Od marca br. Google nie publikuje juz PR (brak publikacji PR nie oznacza ze nie jest on uzywany).

"In March of 2016, it was reported that Google officially killed off Google PageRank for everyone outside of Google. In other words, PageRank data will no longer be available to the public. Internally, PageRank is still used in Google’s ranking algorithm."

http://searchengineland.com/google-has-confirmed-they-are-removing-toolbar-pagerank-244230

Oczywiscie jest wiele innych czynnikow skladajacych sie na algorytm Google (Hummingbird) i jednym z nich jest Page Rank, ktory obecnie jest dostepny jedynie "wewnatrz" Google.

periodic-table-of-seo-2015-800x600.png

Edited by limo

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Najnowsze posty na forum

• Gdybyście zajęli się biciem piany realnie,a nie wirtualnie to z kwoty za sprzedaż tej piany obydwaj bylibyście już dolarowymi miliarderami.
    • Juz ci pisalem, ze kolo d..y mi lata co o mnie myslisz i jak oceniasz moja zamoznosc. Nie wciskaj innym kitu, to bedzie ok. I nawet bym nic nie mowil, gdybys nie wywolywal wilka (mnie) z lasu.
    • @Alexis Dalej nic nie rozumiesz, czym absolutnie udowadniasz iż z matematyką jesteś na  bakier. Ponadto podałem Ci tylko skromy przykład dlaczego Twoje wyliczenia były złe, gdyż nie jest w moim interesie podawanie realnych liczb na publicznym forum.   A teraz czekamy na nazwę tej Twojej milionowej firmy, której jesteś właścicielem bądź dyrektorem. To tylko pytanie retoryczne, albowiem jestem pewny iż siedzisz u mamusi na garnuszku a jedynie co masz to bujna fantazja, to bardzo typowe dla forumowych milionerów. Oni zawsze piszą iż zarabiają miliony i dokładnie jak TY nawet DG w rzeczywistości nie mają i groszem nie śmierdzą.   Więc masz szansę pokazać tu wszystkim, jaki to z Ciebie tur biznesu Ale oczywiście będzie jak napisałem, tylko puste słowa - zero pokrycia.    
    • No wlasnie geniuszu. I wyszlo szydlo z worka. Masz ROI 10x tylko przy malutkim, nieskalowalnym biznesie przy tzw. szydelkowaniu. Myslalem, ze ty cos mowiles o hurcie? Zasadniczo od x lat nie mozesz ruszyc z miejsca na najwiekszym rynku swiata (.com) i nie mozesz wyjsc ponad $50k obrotu, czyli jak sam mowisz: tyle co na waciki. Zyskownosc jest w liczbach absolutnych tak mala, ze nie pozwala nawet na zatrudnienie programisty na etat. Co w takim wypadku sprawia, ze myslisz, ze na rynku PL bedzie lepiej, gdzie ceny sprzedazy sa o NIEBO nizsze?   Przeliczmy twoj biznes: Masz max 50k EUR obrotu, czyli przy niby twoim x10, to oznacza 5k EUR inwestycji, czyli raptem rejestrujesz 500 domen .com. Czyli 1-2 dziennie! I to tylko przy nierealistycznym zalozeniu, ze nie masz ZADNYCH innych kosztow. W rzeczywistosci, zeby miec zwrot x10 musialbys rejestrowac ponizej 1 domeny dziennie, by twe roczne koszty zamknely sie w 5k EUR :/ Ty to nazywasz hurtem?     Dlaczego to jest moj blad? To jest TWOJ blad? Skoro domeny nie skaluja (i teraz moze rozumiesz dlaczego mnie nie ma na tym rynku), a ziemniaki tak, to bledem jest zajmowanie sie domenami a nie chociazby rolnictwem. Na ziemniakach jak sam stwierdziles bys lepiej wyszedl. I kto tu popelnia blad?   Wiesz co to jest koszt alternatywny?
    • Jeśli dla przykładu złapiesz 1,000 domen z łącznym ROI 10x (wliczając to co się nie sprzedało) to ile możesz zarobić rocznie geniuszu - milion EUR po 5 latach ? Ilośći dobrych domen w spadzie nie przeskoczysz, niezależnie czy masz do zainwestowania $10K czy też $10M gdyż jest bardzo silna konkurencja na .COM  Chyba że masz takie siły jak DropCatch, dlatego to mój cel.   Mając powyższe na uwadze, plon z ziemniaków będzie rosnął x10 co roku, domeny nie. Do tego odlicz 50 tysięcy EUR rocznie na waciki, bo to blisko 300 tysięcy USD w tym czasie. Rozumiesz już swój błąd i porównanie z ziemniakami ?  
    • Proponuje zmienić temat na: "NAJWIĘKSZA DRAMA W 2020 r."
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18503
    • Most Online
      20372

Newest Member
    elizarut