Jump to content
Naming

Barter Wiedzy - wymiana informacji o promocjach na rejestracje domen

Recommended Posts

Witam,

 

Mam propozycję rozbudowy Działu "Oferty i Promocje rejestratorów" bądź "Ogłoszenia - Inne" 'o' stały temat pod tytułem " Barter Wiedzy "

 

Każdy z Nas posiada jakąś prywatną 'exclusive'' wiedzę, dotyczącą Rejestratorów, u których "różnymi sposobami" można rejestrować domeny w promocji, po bardzo, bardzo promocyjnej cenie, np. 0,99 albo 4-krotnie taniej, czy też za cenę 2-okresów - na "hop 8 lat do przodu".

 

Jedocześnie świadomość wartości Ruchu Internetowego, jako nośnika reklamy i przychodów finansowych - Powszechnieje <_<

 

Brakuje mi Tu na Forum działu, w którym mógłbym ogłaszać poszukiwania "pożądanych" ofert promocyjnych z zaświadczoną i przedłożoną ofertą promocyjną - wzamian.

 

 

Oczywiście obowiązywałaby zasady:

1. "Dodaję ogłoszenie wyłącznie po włąsnoręcznie sprawdzonym i potwierdzonym Funkcjonowaniu Promocji.

2. Nadmieniam, czy ewentualna oferta jest Limitowana do 1 czy kilku domen, czy też Naturalnie da się ją obejść - zakładając kolejne konto i rejestrując bez limitu.

3. Zamieszczając ofertę uwzględniam informację czy moja oferta dotyczy 1. Rejestratora "FAIR", który pozwala wytransferować domenę po rejestracji w promocji 2. Rejestratora UNFAIR, a jeśli UNFAIR to z uwzględnieniem ceny odnowienia a ) nieatrakcyjna lub mało atrakcyjna b ) akceptowalna, w okolicach konkurencyjnie-najtańszych

4. Jeżeli do rejestracji w promocji potrzebny jest numer komórkowy "w Kraju danej końcówki" - zaświadczam o tym w barterowej ofercie.

5*. Ustaosunkowanie się do Profilu Barteru, w sensie: 1:1 lub 3:1 (liczba "sekretów"/informacji jakich jestem skłonny udzielić w stosunku do liczby poszukiwanych ofert) (NIEOBOWIĄZKOWO) (..bo to i tak wyjdzie w prywatnej wymianie korespondencji)

 

Przykład:

 

Tytuł ofert: Oferuję .XY .AB Szukam .QQ

Cały mikro-dział dotyczyły oczywiście ofert promocyjnych

 

Oferuję:

.FR - EUR 0,99 - nielimitowane (z obejściem). Transfer tylko po odnowieniu.

.CN - USD 5 - nielimitowane (z obejściem). Transfer możliwy bez odnawiania...

 

Szukam promocji na .DE od EUR 2 w dół, bez limitu. (+ np. z możliwością transferu out)

 


_________________________________

EDIT:

 

Do czego zmierzam (!)

 

Targetowany Ruch Internetowy to jest coś Ekskluzywnego

 

Jednocześnie...

W środowisku SEO można wyróżnić Persony, które 1. Interesują się domeniarstwem/kreowaniem nazw i wnoszą coś do niego, ale też 2. Takimi, które mają To totalnie w d..., a jednocześnie żerują na "wiedzy wyłożonej na blat", np. w Dziale Oferty i Promocje. W ten sposób przyspiesza się konkurencja w zawłaszczaniu ruchu internetowego.

Wymieniając Informacje między sobą - ogranicza się konkurencję. Działa się na korzyść Środowiska Domeniarskiego.

 

 

- Co o Tym sądzicie ?

 

 

Kacper

Edited by Naming

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam na to wpadłeś? "Różnymi sposobami", pewnie chodzi Ci o te "legalne"? Korzystanie z promocji, które nie są kierowane do Polaków, ale z których po pewnych obejściach można sobie skorzystać, tak? I jeszcze propagowanie tego na forum? Później się tylko dziwimy, a czemu Polska z tej promocji wykluczona...

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

@szogun

A Ciebie naprawdę to dziwi? Na forum np. od lat wiszą wątki jak nie płacić podatków poprzez nieuczciwe zachowania. Jak widać kombinowanie mamy we krwi...

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Różnymi sposobami", pewnie chodzi Ci o te "legalne"? Korzystanie z promocji, które nie są kierowane do Polaków, ale z których po pewnych obejściach można sobie skorzystać, tak?

Nie :mellow:

Nie miałem na myśli ofert kierowanych do Obywateli danego Kraju (jak to ma np. miejsce w 1&1 w cctld)

 

Chodziło mi wyłącznie np. o banery reklamowe, które nie pojawiają się w Polsce, a których oferta kierowana umożliwia rejestrację domen w promocyjnych cenach na dane osobowe obywatela PL.

Przecież takie oferty również są -_-

 

Często kampanie ograniczają się do lokalnych wyników, gdyż zainteresowanie np. jakąś ccTld jest ..niemal tylko w obrębie kraju.

 

Rzecz ująłem metaforycznie poprzez "różne sposoby", odnosząc się do 'meritum' - wymiany wiedzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie :mellow:

Nie miałem na myśli ofert kierowanych do Obywateli danego Kraju (jak to ma np. miejsce w 1&1 w cctld)

 

Chodziło mi wyłącznie np. o banery reklamowe, które nie pojawiają się w Polsce, a których oferta kierowana umożliwia rejestrację domen w promocyjnych cenach na dane osobowe obywatela PL.

Przecież takie oferty również są -_-

 

Często kampanie ograniczają się do lokalnych wyników, gdyż zainteresowanie np. jakąś ccTld jest ..niemal tylko w obrębie kraju.

 

Rzecz ująłem metaforycznie poprzez "różne sposoby", odnosząc się do 'meritum' - wymiany wiedzy.

 

Aha, no to całe szczęście :-) Wydaje mi się jednak mimo wszystko, że temat zbiorczy z takimi promocjami by w zupełności wystarczył (a tym samym będzie można sprawdzić, czy w ogóle by to wypaliło).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam bym chętnie skorzystał z takiej oferty. Przykładowo, poszukuję możliwości taniej rejestracji domen .cz. Wiadomo, że OVH.pl też ma tanio, ale zawsze znajdzie się jakiś "oryginalny" czeski rejestrator, który może mieć taniej. Ważne, abym mógł zarejestrować w takiej firmie, która ma panel czy stronę po ang., a także abym mógł zapłacić kartą kredytową lub Paypalem. Dlatego mówię: czemu nie skorzystać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×