Jump to content
tmi

Domenos.pl - nowy przechwytywacz

Recommended Posts

@hans_2000 czy naprawdę uważasz, że klient potrafiący wyłożyć "średnie x xxxx" na domenę nie wie co to whois aby

sprawdzić gdzie domena jest rejestrowana/wystawiona aby skontaktować się z jej abonentem a gdy widzi przed oczami

stronę parkingową + wyraźny link do kontaktu i informację o tym, że domena jest na sprzedaż to czym prędzej zamyka

temat zakupu i ucieka? Twój przykład z pewnością jest ciekawym doświadczeniem i należą się gratulacje natomiast ma

się on ni jak do stwierdzenia: "tyle w temacie w sprawie sprzedaży przez parking do KK".

 

Chyba, że wszystkie moje sprzedaże rozpoczynające się przez formularz kontaktowy parkingu są wymysłem mojej bujnej wyobraźni...

 

edit: moja ocena tego jest taka: jak domena gniła na parkingu wiele lat to w ten czas nikt nie wymyślił sobie tematu jej zakupu. Trafiłeś w dobry czas i sfinalizowałeś temat. Jakbyś miał na parkingu dalej to sprzedałbyś też? Nie wiesz. No właśnie ;)

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co się dzieje z domenami, które są w rezerwacji powiedzmy tydzień? Dodając do przechwycenia taką rezerwację z automatu taka domena jest rejestrowana na mnie? I co to w ogóle za rezerwacje? To domeny, które ktoś dodał i nie opłacił, czy tak dla sportu, jak pozostali łapacze, łapane jest wszystko co spada i na drzewo nie ucieka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli to nie twoja rezerwacja to nie jest rejestrowana na Ciebie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli to nie twoja rezerwacja to nie jest rejestrowana na Ciebie :)

Mam przez to rozumieć, że to nie rezerwacja jakiegoś spadu który został przechwycony, a po prostu rezerwacja któregoś z klientów? Łapiecie wszystko co się da, czy tylko to, co zostało dodane przez klientów?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To może być rezerwacja spadu który został przechwycony, rezerwacja klientów, rezerwacja z realizacji opcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy jest/będzie możliwość edycji formularza kontaktowego tak, aby można było wstawić jakiś baner bądź link np. do mojej strony ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem zaskoczony skutecznością. Dodałem wczoraj do przechwycenia 4 domeny w Domenos, Premium i AM. Trzy mam już opłacone na koncie Domenos, a czwarta poszła na aukcję w AM. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem zaskoczony skutecznością. Dodałem wczoraj do przechwycenia 4 domeny w Domenos, Premium i AM. Trzy mam już opłacone na koncie Domenos, a czwarta poszła na aukcję w AM. :)

 

Wszyscy jesteśmy zaskoczeni :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Jestem zaskoczony skutecznością. Dodałem wczoraj do przechwycenia 4 domeny w Domenos, Premium i AM. Trzy mam już opłacone na koncie Domenos, a czwarta poszła na aukcję w AM. :)

a ja ostatnio dodalem w light do AM i do Domenosa i znalazla sie w panelu AM; ogolnie widze, ze skutecznosc Domenosa poszla sie poruszac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wzrost ceny - spadek skuteczności, a to ciekawe...

 

Powiem szczerze, że przechwytywanie light w Domenosie naprawdę zrewolucjonizowało na chwilę rynek. Przechwyciłem tam przez te kilka miesięcy kilkaset domen, nierzadko biorąc udział w aukcjach, zostawiając w kasie sporo pieniędzy. Obecnie po zmianie dodawałem w Domenosie może 5% domen ze wszystkich, które dodawałem w trybie light w innych serwisach. Miałem obawy, że większość nadal będzie łapał Domenos i stracę. Jednak po czasie zauważam, że inni zdecydowanie poszli tą samą drogą znacznie ograniczając liczbę domen dodawanych w Domenosie, bo na XX domen Domenos przechwycił tylko jedną, a resztę złapałem light lub po aukcjach w Aftermarket i Premium.

 

Podsumowując uważam, że zlikwidowanie przechwytywania light w Domenosie było poważnym strzałem w kolano i zahamowaniem rozwoju serwisu. Jednak to może ocenić tylko i wyłącznie właściciel analizując ilości dodawanych i przechwyconych domen przez klientów przed i po wyłączeniu przechwytywania light, a przede wszystkim bilans finansowy z przed i po zmianie. Czekamy na zajęcie stanowiska i powrót skutecznego przechwytywania light.

 

Pozdrawiam!

Edited by CzarnyElo
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Ja dodaje tyle domen, co wczesniej (tzn. wszystkie te,ktore mnie interesuja), ale z Domenosa wpada teraz znacznie mniej. Nadal uwazam, ze wycofanie light jest bez znaczenia. Nadal tez uwazam, ze brak gieldy/escrow to powazny makament, bo oczekiwanie 10 dni na wytransferowanie domeny to masakra.

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilość linków prowadzących do danej domeny oraz ilość domen odnoszących się do tych linków.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od tygodnia nie otrzymuje newslettera? Konto na gmail.com . Ma ktoś podobnie ?

 

Domenos już nie wysyła newslettera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro wiele osób potwierdza skuteczność to trzeba samemu wypróbować :)

 

Chciałem się zarejestrować a tu rejestracja wyłączona :(

Skończyło się zanim się na dobre zaczęło...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

A swoją drogą ktoś wie dlaczego Domenos przestał działać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domenos był dobry, łapał lepiej niż konkurencja, a ceny miał atrakcyjniejsze. Jak się dowiesz Lateralus dlaczego przestał działać, to koniecznie napisz w tym wątku.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domenos był dobry, łapał lepiej niż konkurencja, a ceny miał atrakcyjniejsze (...)

Zgadzam się w 100%. Domenos, dla nas - klientów - był świetny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×