Skocz do zawartości

Domenos.pl - nowy przechwytywacz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

cannot

cannot

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów

Szkoda, że nie można wstawić kodu Adsense. Przyznam, że gdyby była taka możliwość przeniósłbym domeny bez wahania i do tego jeszcze możliwość sprzedaży domen... miód malina :)

bdudzik

bdudzik

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 737 postów

Pod mniejsze rozdzielczości trzeba logo zmienić ;)

https://www.dropbox.....11.08.png?dl=0

Oferta:  kupię domenę .com   <--- sprawdź

Pozdrawiam

tmi

tmi

Uzależniony

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2618 postów

Szkoda, że nie można wstawić kodu Adsense. Przyznam, że gdyby była taka możliwość przeniósłbym domeny bez wahania i do tego jeszcze możliwość sprzedaży domen... miód malina :)

Chcesz wstawiać kod adsense na stronę formularza kontaktowego? :)

Pod mniejsze rozdzielczości trzeba logo zmienić ;)

https://www.dropbox.....11.08.png?dl=0

Jest to w budowie, będzie mobilnie działać w ciągu kilku dni.

cannot

cannot

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów

Chcesz wstawiać kod adsense na stronę formularza kontaktowego? :)

Dokładnie tak. Moim zdaniem jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż parking :)

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1882 postów

Dokładnie tak. Moim zdaniem jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż parking :)

Czemu tak uważasz? Na parkingu domena dodatkowo zarabia a i tak masz tam wyraźną informację o kontakcie/możliwości kupienia. Mam wszystkie domeny ustawione w ten sposób. Sprzedaję.

cannot

cannot

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów

Czemu tak uważasz? Na parkingu domena dodatkowo zarabia a i tak masz tam wyraźną informację o kontakcie/możliwości kupienia. Mam wszystkie domeny ustawione w ten sposób. Sprzedaję.

Wiem ale po wejściu na stronę z widocznym jak byk info, że domena jest na sprzedaż i zamieszczonym od razu formularzem kontaktowym klient ma wszystko na tacy a dodatkowo można zarabiać na Adsense. Jest to tylko moja skromna opinia.

Na marginesie, jeżeli masz zaparkowane domeny na parkingcrew jak rozwiązałeś sprawę wystawienia ich na AM i Premium ?

lukas22333

lukas22333

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 344 postów

cannot, z Adsense jest taki problem, że jest zakaz umieszczania reklam na stronach bez treści.

cannot

cannot

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów

cannot, z Adsense jest taki problem, że jest zakaz umieszczania reklam na stronach bez treści.

Racja :blush:  zaraz byłby ban.

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1882 postów

Na marginesie, jeżeli masz zaparkowane domeny na parkingcrew jak rozwiązałeś sprawę wystawienia ich na AM i Premium ?

No przecież jedno nie konfliktuje się z drugim. Na premium utrzymuje, na AM wstawiam jako zewnętrzne. Parkuje normalnie.

Mam więc parking + 2 giełdy. Starcza na chleb :P

hans_2000

hans_2000

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1507 postów

Jakis czas temu przechwycilem i sprzedalem w ciagu tygodnia, za srednie x xxxx, domene, ktora przez kilka lat gnila na parkingu. Ponadto uzyskalem za nia wiecej, niz chcial jej poprzedni abonent (wiem, bo wczesniej nosilem sie z zamiarem jej zakupu). Tyle w sprawie sprzedazy przez parking do kk.

Użytkownik hans_2000 edytował ten post 27 June 2015 - 12:04

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1882 postów

@hans_2000 czy naprawdę uważasz, że klient potrafiący wyłożyć "średnie x xxxx" na domenę nie wie co to whois aby

sprawdzić gdzie domena jest rejestrowana/wystawiona aby skontaktować się z jej abonentem a gdy widzi przed oczami

stronę parkingową + wyraźny link do kontaktu i informację o tym, że domena jest na sprzedaż to czym prędzej zamyka

temat zakupu i ucieka? Twój przykład z pewnością jest ciekawym doświadczeniem i należą się gratulacje natomiast ma

się on ni jak do stwierdzenia: "tyle w temacie w sprawie sprzedaży przez parking do KK".

Chyba, że wszystkie moje sprzedaże rozpoczynające się przez formularz kontaktowy parkingu są wymysłem mojej bujnej wyobraźni...

edit: moja ocena tego jest taka: jak domena gniła na parkingu wiele lat to w ten czas nikt nie wymyślił sobie tematu jej zakupu. Trafiłeś w dobry czas i sfinalizowałeś temat. Jakbyś miał na parkingu dalej to sprzedałbyś też? Nie wiesz. No właśnie ;)

Użytkownik vul edytował ten post 27 June 2015 - 16:09

empireus

empireus

Jaskiniowiec

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1841 postów

Co się dzieje z domenami, które są w rezerwacji powiedzmy tydzień? Dodając do przechwycenia taką rezerwację z automatu taka domena jest rejestrowana na mnie? I co to w ogóle za rezerwacje? To domeny, które ktoś dodał i nie opłacił, czy tak dla sportu, jak pozostali łapacze, łapane jest wszystko co spada i na drzewo nie ucieka? 

Nie przepłacaj za przechwytywanie!
Wystarczy jeden klik!

tmi

tmi

Uzależniony

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2618 postów

Jeśli to nie twoja rezerwacja to nie jest rejestrowana na Ciebie :)

empireus

empireus

Jaskiniowiec

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1841 postów

Jeśli to nie twoja rezerwacja to nie jest rejestrowana na Ciebie :)

Mam przez to rozumieć, że to nie rezerwacja jakiegoś spadu który został przechwycony, a po prostu rezerwacja któregoś z klientów? Łapiecie wszystko co się da, czy tylko to, co zostało dodane przez klientów?

Nie przepłacaj za przechwytywanie!
Wystarczy jeden klik!

tmi

tmi

Uzależniony

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2618 postów

To może być rezerwacja spadu który został przechwycony, rezerwacja klientów, rezerwacja z realizacji opcji.

cannot

cannot

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów

Czy jest/będzie możliwość edycji formularza kontaktowego tak, aby można było wstawić jakiś baner bądź link np. do mojej strony ?

Tobi

Tobi

Domainer

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1412 postów
  • Gadu-Gadu: 414964

Jestem zaskoczony skutecznością. Dodałem wczoraj do przechwycenia 4 domeny w Domenos, Premium i AM. Trzy mam już opłacone na koncie Domenos, a czwarta poszła na aukcję w AM. :)

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1882 postów

Jestem zaskoczony skutecznością. Dodałem wczoraj do przechwycenia 4 domeny w Domenos, Premium i AM. Trzy mam już opłacone na koncie Domenos, a czwarta poszła na aukcję w AM. :)

Wszyscy jesteśmy zaskoczeni :D

hans_2000

hans_2000

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1507 postów

a ja ostatnio dodalem w light do AM i do Domenosa i znalazla sie w panelu AM; ogolnie widze, ze skutecznosc Domenosa poszla sie poruszac...

CzarnyElo

CzarnyElo

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1249 postów

Wzrost ceny - spadek skuteczności, a to ciekawe...

Powiem szczerze, że przechwytywanie light w Domenosie naprawdę zrewolucjonizowało na chwilę rynek. Przechwyciłem tam przez te kilka miesięcy kilkaset domen, nierzadko biorąc udział w aukcjach, zostawiając w kasie sporo pieniędzy. Obecnie po zmianie dodawałem w Domenosie może 5% domen ze wszystkich, które dodawałem w trybie light w innych serwisach. Miałem obawy, że większość nadal będzie łapał Domenos i stracę. Jednak po czasie zauważam, że inni zdecydowanie poszli tą samą drogą znacznie ograniczając liczbę domen dodawanych w Domenosie, bo na XX domen Domenos przechwycił tylko jedną, a resztę złapałem light lub po aukcjach w Aftermarket i Premium.

Podsumowując uważam, że zlikwidowanie przechwytywania light w Domenosie było poważnym strzałem w kolano i zahamowaniem rozwoju serwisu. Jednak to może ocenić tylko i wyłącznie właściciel analizując ilości dodawanych i przechwyconych domen przez klientów przed i po wyłączeniu przechwytywania light, a przede wszystkim bilans finansowy z przed i po zmianie. Czekamy na zajęcie stanowiska i powrót skutecznego przechwytywania light.

Pozdrawiam!

Użytkownik CzarnyElo edytował ten post 29 November 2015 - 21:16

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych