Jump to content
Patrycja

T-shirty.pl

Recommended Posts

T-shirty.pl

Proszę o ocenę wartości domeny :) . Jak już ocenicie to możecie również pokusić się o jej wycenę dla ewentualnego klienta.

Dziękuję

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm.. wersja z myślnikiem całkiem pasuje dla tej nazwy. Potencjalnych kk sporo, ale rynek bardzo rozdrobniony, więc dałbym max 1.xxx zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się domena bardzo podoba, moim zdaniem minimum 5-6k PLN dla KK.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie bez polotu.

Dlaczego?

Ponieważ poprawna forma to T-shirt a nie T-shirty

A pod stroną http://t-shirt.pl/ jest już to co być powinno. Tak więc musiałaby powstać konkretna kampania reklamowa promująca stronę t-shirty ( koszty nieadekwatne do projektu ), żeby miała szansę zaistnieć a i tak większość osób trafiłaby pod http://t-shirt.pl/.

 

Podsumowując:

1k przy dużej dozie szczęścia.

Realne 300 - 500zł pod zaplecze.

 

Oczywiście życzę jak najwyższej sprzedaży :)

 

Pozdrawiam

Edited by Mr.Nice
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym dziale warto wystawić tylko domeny pokroju: dom.pl, samochody.pl czy nieruchomosci.pl, żeby się posypały ochy i achy i opinie z cenami rzędu milionów. Wiem to z autopsji, klient się zapytał o cenę jednej mojej, ja mu odpisałem a on, że na di.pl wyczytał, że ją wycenili na tyle i tyle i on więcej nie da. Widzisz, tutaj dostałaś cennik od pół do 6 kafli, więc potencjalny kupiec albo sobie cenę wypośrodkuje albo weźmie najniższą i weź go teraz przekonuj, żeby dał więcej. No ale kończąc moje wywody powiem tyle, że ofert za mniej jak za 4-5 kafli netto bym nawet nie brał pod uwagę, kto by jej nie złożył.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym dziale warto wystawić tylko domeny pokroju: dom.pl, samochody.pl czy nieruchomosci.pl, żeby się posypały ochy i achy i opinie z cenami rzędu milionów. Wiem to z autopsji, klient się zapytał o cenę jednej mojej, ja mu odpisałem a on, że na di.pl wyczytał, że ją wycenili na tyle i tyle i on więcej nie da. Widzisz, tutaj dostałaś cennik od pół do 6 kafli, więc potencjalny kupiec albo sobie cenę wypośrodkuje albo weźmie najniższą i weź go teraz przekonuj, żeby dał więcej.

 

Tak właśnie działa wolny rynek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×