Jump to content
bdudzik

szkolenia * net

Recommended Posts

Cena bardzo dobra jak za domenę net

 

#OrganizacjaSzkolen.pl + IDN

Edited by novitz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Życie nauczyło mnie aby nie brać poważnie tego co niby może być na poważnie. Człowiek wtedy inaczej podchodzi do pewnych spraw jeśli chodzi o kasę.

Nie chce mi się sprawdzać w rejestrach who is pewnych informacji, które potwierdzałyby informacje, ale napiszę to co sam wiem. Na allegro masa ludzi sama podbija ceny. Nikt normalny nie wrzuca ceny z 1500 zł na od razu 3000 zł. Jeśli jest czas zazwyczaj walka cenowa to kwoty podbicia 100 zł. Chyba, że komuś zależy naprawdę to w pierwszej kolejności dogaduje się prywatnie jak sprzedający nie chce w ten sposób to wrzuca cenę odpowiednią, ale to są naprawdę pojedyncze przypadki.

 

Parę lat temu na allegro ktoś sprzedawał domenę windows8.pl śledziłem ten temat z ciekawości. Z prywatnego kontaktu wiem, że gość chciał coś przeszło grubo 5000 zł za nią. Domena sprzedawana była na allegro kila razy. Tacy z odskoku sprzedawcy nie liczą US tylko to co przyśle im allegro do uregulowania więc większymi kwotami się nie martwią, ale pamiętam raz została sprzedana coś za 2000, potem znów aukcja cena 2500. Nie potrafię zobrazować ostatniej już aukcji (wszystkiego już nie pamiętam), ale kwota Kup Teraz osiągnęła większą cenę i wydawałoby się, że domena zeszła. Nie wiem czemu sprzedający nie wyciągnął wniosków i nie puścił domeny za tyle ile mogła realnie pójść bo na pewno za jakąś tam kwotę ktoś taką domenę kupiłby.

Po jakimś czasie chyba 3 lata (byłem pewny, ze domena została sprzedana), ale z pewnego źródła dowiedziałem się, ze jednak sprzedający tej domeny nie sprzedał.

Wszystko to co było na allegro to była jego zagrywka. Podbijał ceny, licząc pewnie, że w końcu jak daje on sam te np. 5000 ktoś inny nie wytrzyma i da 6000 zł.

Niestety domenę trzymał i trzyma do tej pory, a mógł np. te 1500 zł zarobić.

Także nie bierzcie wszystkiego tak na poważnie.

Jeśli jest domena dobra to zazwyczaj jest jeden poważny kupiec, który taką domeną jest zainteresowany i może dać sporo grosza, ale tacy dogadują się prywatnymi kanałami.

Inni to wypierdki, którzy dają np. 2000 zł, a poważny gracz oferuje 20000 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×