Jump to content
morderrca

Domenos.pl - Sugestie i uwagi.

Recommended Posts

"od" 20 ;)

 

Jeśli już chcesz bardzo precyzyjnie, to od 15, przez 20, 49, do 99 zł netto - w zależności od trybu oraz cennika (który z kolei uzależniony jest od liczby utrzymywanych domen). ;-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Czy lista domen wygasajacych zawiera tylko domeny aktualnie nieaktywne ?

Jezeli nie, to czy mozna - wzorem MapaDomen- wprowadzic szybkiego linka do strony, aby moc jednym kliknieciem sprawdzic, czy domena pozostaje nadal nieaktywna i ew. nie zawracac sobie glowy ?

Czy jest mozliwosc dodania na liscie wygasajacych informacji o zalozonej na domene opcji ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim bądź razie na chwilę obecną, Twoje meta descriptoion w domenos jest mocno nieaktualne, co wprowadza w błąd potencjalnych nowych klientów:

attachicon.gifdomenos.jpg

 

Od wielu dniu próbuję sprawdzić u konkurentów ceny przechwytywania jednak u jednego cennik się nie ładuję (nie będę oczywiście wspominał u kogo gdyż to jest wątek Domenos.pl a nie konkurencji). Mimo wszystko zdjąłem informację. Nie chcę aby cennik miał budzić wątpliwości pisząc w nim ceny np. od 1 zł etc.

 

Czy lista domen wygasajacych zawiera tylko domeny aktualnie nieaktywne ?

Jezeli nie, to czy mozna - wzorem MapaDomen- wprowadzic szybkiego linka do strony, aby moc jednym kliknieciem sprawdzic, czy domena pozostaje nadal nieaktywna i ew. nie zawracac sobie glowy ?

Czy jest mozliwosc dodania na liscie wygasajacych informacji o zalozonej na domene opcji ?

 

Na liście są domeny bez opcji. Co jakiś czas są sprawdzane wygasające domeny i na bieżąco usuwane.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Czy istnieje możliwość wyświetlenia informacji, że domena jest na sprzedaż z krótkim formularzem kontaktowym ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może warto byłoby rozważyć zmianę godziny, w której kończą się wszystkie aukcje domen przechwyconych z 21:00 na np. 20:00? Moim zdaniem, paradoksalnie 21:00 jest godziną mniej "przystępną" niż jakakolwiek godzina wcześniejsza. Po całym dniu pracy nie można nawet w spokoju spędzić czasu z rodziną, czy obejrzeć filmu wieczorem, gdy akurat kończy się jakaś aukcja... Może warto byłoby wziąć to pod uwagę i chociażby tymczasowo sprawdzić, jak w praktyce funkcjonowałyby aukcje, gdyby kończyły się o nieco wcześniejszej porze?

Edited by abc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może warto byłoby rozważyć zmianę godziny, w której kończą się wszystkie aukcje domen przechwyconych z 21:00 na np. 20:00? Moim zdaniem, paradoksalnie 21:00 jest godziną mniej "przystępną" niż jakakolwiek godzina wcześniejsza. Po całym dniu pracy nie można nawet w spokoju spędzić czasu z rodziną, czy obejrzeć filmu wieczorem, gdy akurat kończy się jakaś aukcja... Może warto byłoby wziąć to pod uwagę i chociażby tymczasowo sprawdzić, jak w praktyce funkcjonowałyby aukcje, gdyby kończyły się o nieco wcześniejszej porze?

 

Domenos.pl ma specjalnie zmieniać godzinę kończących się aukcji dlatego, że nie możesz wieczorem obejrzeć filmu ? :P

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprawdę, wszystkie Wasze "prześmiewcze" komentarze są zbędne.

 

Gdy nieco wcześniej padła propozycja, aby aukcje nie kończyły się w weekend, jakoś nikt nie widział w tym nic złego. Dlaczego zatem pomysł, aby aukcje domen przechwyconych we wszystkich serwisach kończyły się wcześniej i chociaż wieczorami można było spędzić czas inaczej niż siedząc przed ekranem pilnując aukcji, uważacie za taki zabawny?

 

Najwyraźniej nie zrozumieliście sensu mojego posta i propozycji.

Chyba, że nie macie rodziny, przyjaciół, znajomych. Wtedy to w jakimś stopniu Was usprawiedliwia.

Edited by abc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprawdę, wszystkie Wasze "prześmiewcze" komentarze są zbędne.

 

Gdy nieco wcześniej padła propozycja, aby aukcje nie kończyły się w weekend, jakoś nikt nie widział w tym nic złego. Dlaczego zatem pomysł, aby aukcje domen przechwyconych we wszystkich serwisach kończyły się wcześniej i chociaż wieczorami można było spędzić czas inaczej niż siedząc przed ekranem pilnując aukcji, uważacie za taki zabawny?

 

Najwyraźniej nie zrozumieliście sensu mojego posta i propozycji.

Chyba, że nie macie rodziny, przyjaciół, znajomych. Wtedy to w jakimś stopniu Was usprawiedliwia.

Pisałem o tym wcześniej i napiszę ponownie. Wg. mnie zmiany godzin zakończenia czy także dni zakończenia aukcji to wielki bezsens. Jednym pasuje żeby kończyły się aukcje w weekend, drugim w tygodniu, ja wole żeby kończyły się o 10 rano bo wtedy jestem przed kompem, a innym po południu bo wracają z pracy. Jeśli domena wygasła w niedziele i aukcja przykładowo trwa 5 dni to za 5 dni powinna się kończyć, jeśli domena wygasła w środę i jest aukcja to też za 5 dni powinna się kończyć i tyle. Kogoś nie ma to jego problem, przegapił i kupił ktoś inny - dla wszystkich takie same zasady.

Taka specyfika tej branży że trzeba być online cały czas... Zawsze można zmienić branże...

Edited by sebastian0000
  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

sebastian0000 ma dużo racji, ogólnie chodzi o to, że zawsze komuś coś nie będzie pasowało, więc lepiej zostawić tak, jak to wynika z przypadku i tyle...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie!

 

Niestety ale muszę poinformować, że Domenos całkowicie zakończył przechwytywanie domen.

Dzięki wszystkim którzy korzystali z usług! Mam nadzieję, że złapaliście coś ciekawego co przyczyni się do fajnych sprzedaży :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Witajcie!

 

Niestety ale muszę poinformować, że Domenos całkowicie zakończył przechwytywanie domen.

Dzięki wszystkim którzy korzystali z usług! Mam nadzieję, że złapaliście coś ciekawego co przyczyni się do fajnych sprzedaży :)

chyba juz dawno :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem, ze trzeba przeniesc domeny do konkurencji bo ceny odnowien beda malo konkurencyjne?

 

Drugie pytanie, cos z pieniedzmi, ktore dalej mam na koncie w Domenosie, jak moge je odzyskac?

Edited by BartX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, bo to była duża konkurencja dla AM, pewnie kilka siwych włosów Michau przybyło ;)

Dzięki za złapane domeny!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co się stało? O co chodzi? :/

 

Niestety ale badania rynku wykazały że nie ma miejsca dla tylu przechwytywaczy .pl

 

 

Rozumiem, ze trzeba przeniesc domeny do konkurencji bo ceny odnowien beda malo konkurencyjne?

 

Drugie pytanie, cos z pieniedzmi, ktore dalej mam na koncie w Domenosie, jak moge je odzyskac?

Ceny odnowień to kwestia do dogadania.
Można zlecić zwrot kaucji gwarancyjnej na https://domenos.pl/konto/wyplata
Edited by tmi
odpowiedź na kolejny post

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Niestety ale badania rynku wykazały że nie ma miejsca dla tylu przechwytywaczy .pl

 

 

myslalem, ze badania przeprowadza sie PRZED a nie PO lub W TRAKCIE... :blink: ,

tak czy inaczej konkluzje uwazam za dziwna... imo chodzi raczej nie o brak miejsca, a o brak sily przebicia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak z taką skutecznością jaką miał Domenos.pl (praktycznie 100%) można dochodzić do takich wniosków? Jeśli uważacie, że "nie ma miejsca" dla tylu przechwytywaczy to po prostu poczekajcie aż zrezygnuje ktoś z konkurencji...

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domenos całkowicie zakończył przechwytywanie domen.

Z jednej strony rozpaczam, bo Domenos bardzo pozytywnie zamieszał na rynku wtórnym, a z drugiej cieszę się, że przestał tylko przechwytywać, bo obawiałem się, że całkowicie zaprzestał działalności. A skoro Domenos cały czas działa, to można mieć nadzieję, że za jakiś czas znowu będzie można zlecać przechwytywanie u Was :). W międzyczasie uruchomcie w końcu jakieś nowe usługi ;).

 

 

Można zlecić zwrot kaucji gwarancyjnej na https://domenos.pl/konto/wyplata

Można prosić o wyłączenie minimalnej kwoty wypłaty?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

240 złapanych domen dla mnie. Skuteczna maszyna była. Zbyt prędko się skończyło. Dzięki za współpracę i czekamy na coś nowego ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

240 złapanych domen dla mnie. Skuteczna maszyna była....

 

Pewnie się przegrzała przez Ciebie :P

 

ps. mam nadzieję, że newsletter Wam się podobał :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej,

 

Szkoda bo mieliście fajną skuteczność.

Newslettera możecie zostawić :)

 

PS: Nigdy nie rezygnuje się z biznesu który przynosi zysk. Musiała się pojawić jakaś alternatywa. Nie uwierzę, że na rynku PL nie ma dla niego miejsca (chyba, że przynosił straty, ale w to też nie uwierzę)

 

Powodzenia przy innych projektach !

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×