Jump to content
Sign in to follow this  
MartinessPL

mafia3.pl

Recommended Posts

Witam wszystkich. O grze Mafia chyba nikomu pisać nie trzeba.
Dziś zerknąłem w domeny i udało mi się zgarnąć właśnie tą domenę.

Take 2 w dniu 26.06 zarejestrowało domeny na grę Mafia 3. Możemy zatem oczekiwać zapowiedzi na dniach.
Jak myślicie? Coś warta jest ta domena?

---
ps przepraszam, że nowy post, ale niechcący ten główny mi się wysłało bez wiadomości

Edited by MartinessPL

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Gra wyjdzie w polskiej wersji językowej. A może portal zrzeszający fanów gry? Wszak google będzie pozycjonować samo dzięki nazwie.

 

Pytanie czy masz zamiar taki "portal" stawiać, czy liczysz na to, że ktoś do tego celu odkupi od Ciebie domenę? Jeśli to pierwsze, to jest to jakiś pomysł, pod warunkiem że się pospieszysz i że gra rzeczywiście ma rzeszę wielbicieli. Jeśli to drugie, to przy dobrych wiatrach może ze 100 zł wyciągniesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grałem kiedyś w Mafie 2, świetny klimat gry :)

Jeżeli chodzi o domenę to bym na niej postawił forum. Wycena bez zagospodarowania domeny to raczej niskie xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grałem kiedyś w Mafie 2, świetny klimat gry :)

Jeżeli chodzi o domenę to bym na niej postawił forum. Wycena bez zagospodarowania domeny to raczej niskie xxx

 

samo forum? czy może strona WWW plus forum? w google po wpisaniu mafia 3 lub 2 wyskakuje 27 mln wynikow wiec zainteresowanie jest

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

samo forum? czy może strona WWW plus forum? w google po wpisaniu mafia 3 lub 2 wyskakuje 27 mln wynikow wiec zainteresowanie jest

 

"mafia 3" dla j.polskiego Około 24 600 wyników (0,43 s)

Również uważam, że dobrego interesu na domenie nie zrobisz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"mafia 3" dla j.polskiego Około 24 600 wyników (0,43 s)

Również uważam, że dobrego interesu na domenie nie zrobisz.

 

zaczekaj jak tytuł zostanie zapowiedziany ;), producent dopiero 3 dni temu domeny zarejestrował.

sprawdź mafia 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mają tam w ogóle jakiś program partnerski ta mafia 3? jesli nie to jaki jest sens stawiać forum czy serwis?

 

Jak dostaniesz coś za rejestrację użytkownika w grze tzw lead to można się w to pobawić ale tylko jeśli masz jakies pojecie w pozycjonowaniu i ogólnie...w tworzeniu serwisów, inaczej koszty Cię zjedzą...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sprawdź mafia 2.

 

Sprawdziłem. Nie ma aktualnie takiej domeny zarejestrowanej.

 

Mafia3 nic nie warta - po pierwsze za kilka lat będzie mafia4, albo wszyscy o grze już zapomną, i o domenie również. Po drugie - taka hobbystyczna strona ma to do tego, że liczy się w niej zaangażowana społeczność, a nie adres, zatem to "forum" czy co tam fani gier mogą mieć może powstać równie dobrze na mafia3, jak i na mafia-3, jak i mafia3.info.pl itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×