Jump to content
Marcin K.

sportinvest.pl

Recommended Posts

pytam sie bo mam na tą domene oferte, a że małe doświadczenie mam w tej materii wiec chcialem sie zapytać bardziej doświaczonych :) jak bym mogł prosic o jakies wskazówki :) bede wdzieczny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym zażyczył sobie 5k i poniżej tej kwoty nawet bym nie dyskutował...

Jest parę firm noszących tą nazwę inwestujących w sport. Głównie menadżerskie...

Poza tym powstają grupy kapitałowe budujące i inwestujące w obiekty sportowe.

Tak ze warto przemyśleć choć rynek ewentualnego KK jest ograniczony.

Pochwalisz się ile wynosiła oferta ?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

oferty nie było, tylko zgłosil die do mnie przedstawiciel duzej firmy z zapytaniem o cene, dlatego sie chce poradzic w tej kwestii :) chyba ze ktoś robi sobie ze mnie jajca, ale mail wydaje sie być wiarygodny.

Osobiscie zastanawialem sie zeby powiedziec cenę 25k, do negocjacji, bowiem dobra nauka mowiz ze należy zaczynać od wysokiego $ :)

Edited by Marcin K.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pytam sie bo mam na tą domene oferte, a że małe doświadczenie mam w tej materii wiec chcialem sie zapytać bardziej doświaczonych :) jak bym mogł prosic o jakies wskazówki :) bede wdzieczny :)

 

 

oferty nie było, tylko zgłosil die do mnie przedstawiciel duzej firmy z zapytaniem o cene, dlatego sie chce poradzic w tej kwestii :) chyba ze ktoś robi sobie ze mnie jajca, ale mail wydaje sie być wiarygodny.

Osobiscie zastanawialem sie zeby powiedziec cenę 25k, do negocjacji, bowiem dobra nauka mowiz ze należy zaczynać od wysokiego $ :)

 

To była oferta czy jej nie było...Dwa posty a jakże inna rzeczywistość....

:)

25 k ? Wróć na Ziemię...o Planetach to my w innym poście dyskutujemy.

Dobra nauka mówi również...Przedstawiając ofertę nie będę robił z siebie idioty...

;)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

oferty nie było, tylko zgłosil die do mnie przedstawiciel duzej firmy z zapytaniem o cene, dlatego sie chce poradzic w tej kwestii :) chyba ze ktoś robi sobie ze mnie jajca, ale mail wydaje sie być wiarygodny.

Osobiscie zastanawialem sie zeby powiedziec cenę 25k, do negocjacji, bowiem dobra nauka mowiz ze należy zaczynać od wysokiego $ :)

 

Ty jesteś abonentem domeny i masz pełne prawo wycenić ją na 25k, ale warto czasem zejść na ziemię, jeżeli chcesz cokolwiek sprzedać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×