Jump to content
ryskadow

p a t r i z i a * pl

Recommended Posts

Domena

p a t r i z i a * pl

sprzedana przez Sedo za 2000 EUR.

 

 

Po rejestracji ustawilem cene Kup teraz w AM, a serwis ją wystawił automatycznie w sedo.

I przez tą giełdę zglosil się kupiec, mimo, że dnsy byly AM.

 

Domene zarejestrowałem 2015.05.07 a mimo to musialem sprawdzić czy to moja bo wogole nie kojarzyłem nazwy ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domene zarejestrowałem 2015.05.07 a mimo to musialem sprawdzić czy to moja bo wogole nie kojarzyłem nazwy ;)

No ładnie, domena za 2K euro a Ty nie kojarzysz nazwy :)

Gratuluję i zazdroszczę takiego wyczucia z palucha ( powinieneś je ubezpieczyć ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rewelacja , gratulacje ! dla mnie szok ;-) i to jest wlasnie piekne lepiej regnac domene za 12zł z palca i sprzedać za 2kE niż kupic 2lit za 7,5k i sprzedac za 4,5k BRAWO :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rewelacja. Takie sprzedaże chyba muszą być związane z wysoką inteligencją.

 

Na ten przyklad, jakiś czas temu zgłosił się do mnie jeden z większych niemieckich sklepów internetowych po swoją nazwę w domenie .pl (chcieli wejść do Polski i każdy dzień zwłoki, to spore straty). Zrobili to z pomocą Polaka, jednak skomplikowana sieć powiązań tego człowieka pozwoliła mi na dotarcie do źródła. No i wykazałem się początkowo niebywałą fantazją, bo na pytanie o cenę domeny, odpowiedziałem tysiak euro. Wtedy zainteresowany zaczął płakać, że on ryzykuje, bo boi się pozwu sądowego (dobre!), a wtedy ja histeria, że dostane dożywocie za domenę firmy, dla której milion euro to drobne. W końcu błagałem gościa chcąc mu dopłacić, żeby tylko wziął ode mnie tę domenę.

 

Za to co za nią dostałem, starczyło na kilo cebuli, która zresztą stanęła mi w gardle.

 

Ani rozumu ani ludzkiej godności :unsure:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Graty, zwłaszcza, że dla 99% istot na tym forum ta domena była by regfee.

 

Np. dla mnie ;). Domena jest warta tyle, ile ktoś jest gotowy za nią zapłacić. Jest dużo domen brandable na rynku do kupienia lub rejestracji za grosze - sprzedaje się tylko cząstka z nich.

 

Gratuluję sprzedaży :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×