Jump to content
Icebreaker

niewypłacalny domeniarz bartxx86

Recommended Posts

Cześć,

 

Chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych, że użytkownik bartxx86 jest niewypłacalny. Od dłuższego czasu domagam się zwrotu moich pieniędzy, jakiś czas temu jeszcze odpisywał mi.. od jakiegoś czasu wszystko całkowicie ucichło.

 

Ostrzegam wszystkim przed jakimikolwiek transakcjami z tym użytkownikiem.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakiego typu transakcje zrobiłes że nie możesz odzyskać swoich pieniedzy? Jesli domeny to czemu nie przez escrow ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pożyczka koleżeńska :)

 

Jak koleżeńska to może lepiej zadzwonić / przyjść w odwiedziny niżeli pisać :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie smutny wniosek z tej całej sytuacji. Wiele razy prosiłem na forum o opinię i wsparcie i zawsze otrzymywałem wartościowe wskazówki. Ale statystyka jest nieubłagana. W każdej grupie sa czarne owce. I dobrze, że forum ostrzega przed ryzykownymi transakcjami. Oczywiście nie znamy szczegółów ale jeśli przedstawione fakty sa prawdziwe to ... szkoda. Rejestrując sie na forum przyjąłem ze wszyscy gramy do jednej bramki, ale może to błędne założenie. W tej konkretnej sprawie za mało wiemy / albo ja za mało wiem aby zając konkretne stanowisko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tam zaraz niewypłacalny...Może jeszcze nie wstał z krzesła i nie sięgnął po to co tkwi pod nogami...

Gorączka, to go zmogło...

;)

 

pożyczka koleżeńska :)

Koleżeńska to ona raczej nie była...
:P
Edited by Bazyli
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Weźcie pod uwagę, że ludzie chorują, ulegają wypadkom, znikają w niewyjaśnionych okolicznościach (i niekoniecznie związanych z zaciągniętymi długami), w końcu, umierają.

Mam nadzieję, że bartxx86 żyje a cała sprawa się wyjaśni.

 

Zwłaszcza: #5

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Weźcie pod uwagę, że ludzie chorują, ulegają wypadkom, znikają w niewyjaśnionych okolicznościach (i niekoniecznie związanych z zaciągniętymi długami), w końcu, umierają.

Mam nadzieję, że bartxx86 żyje a cała sprawa się wyjaśni.

 

Zwłaszcza: #5

W profilu widać, że logował się dziś rano na di.pl. Na pewno niebawem poznamy jego punkt widzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po raz drugi ? ;)

 

http://di.pl/topic/93316-piastun-jak-odzyskac-pieniadze/page-2?hl=piastun

 

Może powinieneś mniej ufać ludziom

tak niestety po raz 2 :)

Tamta już na szczęście dawno spłacona - mam nadzieję że temat tutaj również w tej sprawie pomoże

 

W profilu widać, że logował się dziś rano na di.pl. Na pewno niebawem poznamy jego punkt widzenia.

Wiadomości PW były czytalne - widać to w widoku wiadomości - niestety od dawna już bez żadnej odpowiedzi

Edited by Icebreaker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko wtrace, ze BartX (czyli ja) i wspomniany wyzej bartxx86 to dwie rozne osoby i prosze nas nie mylic.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko wtrace, ze BartX (czyli ja) i wspomniany wyzej bartxx86 to dwie rozne osoby i prosze nas nie mylic.

 

BartX czy też masz zamiar pożyczyć kasę ? ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

BartX czy też masz zamiar pożyczyć kasę ? ;)

 

taki mialem plan, ale kolega mnie ubiegl

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

wiesz, faktycznie zbieżność nicków jest duża, bo odrazu pomysłałem....BartX...niemożliwe.....i na szczęście nie Ty, mimo że nie znamy się....

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo to już tak bywa: jak czasem dzwonię po klientach o kasę niezapłaconą za usługę to niektórym się zdarza nie wiedzieć kto dzwonił (i tak przez tydzień codziennie), albo nagle bez telefonu chodzi cały dzień, albo jeszcze jakieś ważne sprawy ma na głowie i nie może odebrać...

 

Jak już dojdzie do rozmowy to zapewnienia, że kasa już poszła, już zaraz za chwilunię będzie , a potem ta kasa idzie przez jakieś kajmany czy inne bermudy i dochodzi po miesiącu jak dobrze pójdzie...

 

Ech, życie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×