Jump to content
CzarnyElo

Możliwość dołączenia do aukcji domen przechwyconych

Aftermarket.pl - dołączanie do aukcji  

32 members have voted

  1. 1. Czy Aftermarket.pl wzorem konkurencji powinno wyłączyć możliwość dołączania do aukcji domen przechwyconych?

    • Tak, aukcje domen przechwyconych powinny być prywatne tylko dla użytkowników, którzy dodali domenę do przechwycenia.
    • Nie, możliwość dołączenia do aukcji domen przechwyconych powinna być na takich zasadach jak jest obecnie.
    • Jest mi to zupełnie obojętne.


Recommended Posts

Uważam, że powinna być możliwość. to że raz na jakiś czas ktoś akurat dołączy do aukcji domeny, którą ja dodałem to nie jest dla mnie jakimś wielkim problemem, a mi też zdarza się dołączać . Kiedyś byłem przeciwny, ale w końcu przechwytywacze też muszą z czego żyć ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To oczywiste że użytkownicy nie są za tym aby była możliwość dołączania do aukcji bo to zwiększa konkurencję.

Jednak to nie jest takie proste bo obecna polityka NASK (cenowa) po prostu w jasny sposób sprowadza do takich praktyk.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wszyscy.

 

Faktycznie, pominąłem tych co chcą dołączać :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To oczywiste że użytkownicy nie są za tym aby była możliwość dołączania do aukcji bo to zwiększa konkurencję.

Jednak to nie jest takie proste bo obecna polityka NASK (cenowa) po prostu w jasny sposób sprowadza do takich praktyk.

 

Jeżeli Premium.pl było stać na to, aby zlikwidować możliwość dołączania do aukcji, to tym bardziej Aftermarket.pl powinno "jakoś" przeżyć bez tej funkcjonalności.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli Premium.pl było stać na to, aby zlikwidować możliwość dołączania do aukcji, to tym bardziej Aftermarket.pl powinno "jakoś" przeżyć bez tej funkcjonalności.

To raczej kwestia nowoczesnego podejścia do miejsca które rzekomo ma być giełdą.

 

Meta description z AM:

"AfterMarket.pl to największa giełda domen internetowych w Polsce"

 

Jak stać się największym, ograniczając swoje możliwości i deprecjonując część klientów?

Share this post


Link to post
Share on other sites

AfterMarket.pl to największa giełda domen internetowych w Polsce"

 

Jak stać się największym, ograniczając swoje możliwości i deprecjonując część klientów?

Którą część ? Tych co chcą czy tych co nie chcą ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×