Jump to content
apze

NameDrive i ParkingCrew razem

Recommended Posts

Trzeba to zmienić ;)

 

Więc uprzednio zapytam jeszcze tutaj: jak długo/średnio trwa manualne zatwierdzenie nowego konta na PC?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Więc uprzednio zapytam jeszcze tutaj: jak długo/średnio trwa manualne zatwierdzenie nowego konta na PC?

 

od 1 do 3 dni roboczych

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

od 1 do 3 dni roboczych

 

W takim razie o dziwo dla konta założonego wczoraj, aktywacja nastąpiła już dziś. Dzięki za info.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć,

 

Nie chciałem zakładać nowego tematu, bo coś czuję, że to pierdoła, ale nie potrafię tego rozwiązać niestety :/

 

Sprawa dotyczy Parking Crew - zakładam u nich konto (bezpośrednio u nich, nie przez AF) i są tam pola, które są wymagane:
Number Of Domains 

Monthly Unique Users 

Monthly revenue

 

O ile odpowiedź na pierwsze jest oczywista, to nie mam bladego pojęcia co wpisać w dwóch pozostałych... w Monthly Unique Users skąd mam wziąć tę informację? Czy "Ruch" w statystykach domen na AF to to? muszę dodać do siebie ruch wszystkich kilkudziesięciu domen? A co z domenami u innych rejestratorów, którzy w ogóle mi nie udostępniają danych o ruchu?

 

A w Monthly revenue to już w ogóle nie wiem co wpisać, bo póki co to kompletnie na nich nie zarabiam... Czyli "0"? 

 

Miał ktoś podobne "dylematy"?

 

Edit: dodam jeszcze, że ich FAQ milczy na ten temat..

 

Edit2: czy może lepiej po prostu założyć przez AF? chociaż czytałem, że bezpośrednio u nich ma swoje plusy.

Edited by tomekem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyłem, że dużo firm stosuje teraz takie techniki bo nie chcą mieć problemów z ludźmi co nie mają doświadczenia albo z premedytacją nie będą przestrzegali regulaminu. Czasem nawet trzeba pozytywnie wypaść na rozmowie telefonicznej. Jak dopiero zaczynasz i nie zamierzasz łamać regulaminu to lepiej kłam bo jeszcze nie założą.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
27 minut temu, Izaak napisał:

No właśnie doświadczam problemów z nimi na własnej skórze... Dziwne weryfikacje, przesyłanie nazw domen, które planuje parkować. Generalnie proces weryfikacji mocno skomplikowany i utrudniony. Zatrzymałem się na etapie aktywacji (lub nie) nowego konta. 

Da się to jakoś pchnąć do przodu?

Dziwne...? 10 lat współpracy i zero problemów

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, Izaak napisał:

 

Wogóle odpisują z supportu na maile, bo mam wrażenie, że pisanie w pustkę. 

Odpisują, czasami trzeba poczekać 6-12 godzin, ale nigdy mój ticket nie pozostał bez odpowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
30 minut temu, Izaak napisał:

Co się dla nich liczy - ilość czy jakość? 

hehe, coś mi się przypomniało...

To jest tak jakbym zapytał: Co jest ważniejsze? Długość czy technika? Jak powiesz że długość - to ci odpowiem "kolejny który dupczyć nie umie", jak odpowiesz długość - "kolejny z krótkim".

I tak źle i tak nie dobrze. Najlepiej mieć i to i to.

Edited by kK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×