Jump to content
morderrca

Ciągłe problemy ze samoczynną zmianą ustawień VAT!?

Recommended Posts

Wydaje mi się, że problem nie dotyczy tylko mnie.

 

Dziś po raz kolejny zorientowałem się, że AM sam zmienił mi ustawienia VAT na osobę fizyczną.

 

Może w końcu ktoś z AM się wypowie dlaczego wciąż od kilku miesięcy nie zostało to naprawione a ustawienia zmieniają się same?!

 

Przed chwilą wszedłem w ustawienia vat i zmieniłem je na płatnika VAT. Chciałem również wpłacić pieniądze na konto i przedłużyć domeny które wygasają

albo zaczną wygasać. Nie mogę jednak tego zrobić bo AM zablokował mi możliwość wpłaty i wypłaty pieniędzy przez ich błąd!

 

Zapewne stracę 2-3 domeny które wygasną dziś i w nocy, a przez brak środków na koncie nie będę mógł ich reaktywować...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgłaszałem ok. 2 miesiące temu. Oficjalnie wiedzą już o błędzie i pracują nad tym. Osobiście uważam, że w AM brakuje zasobów ludzkich - widać to na każdym kroku. Dlatego nie nastawiałbym się \, że problem zniknie niedługo.

 

Zgodnie z sugestią supportu lepiej zgłaszać każdorazowo samoistną zmianę ustawień VAT do nich, zamiast zmieniać samodzielnie - gdy zmiany dokona support, nie będą generowały się faktury cząstkowe. Tak rzeczywiście było na początku, teraz na zmianę czekam ponad tydzień.

 

Choć muszę przyznać, że faktury za lipiec zostały wsyatwione prawidłowo (na firmę), pomimo że w dniach ich wystawiania moje konto ponownie samo się zmodyfikowało i widniałem jako OF.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×