Jump to content
mwyczolkowski

multipolisy.pl

Recommended Posts

reg fee

 

Widzę, że koledze się nie spodobał brak entuzjazmu przy wycenie domen stonogowych i kolega teraz wszędzie wciska swoje trzy grosze nie mając pojęcia o czym w ogóle pisze byle napisać... Niedobrze zaczynasz kolego swoją tutaj przygodę, poczytaj, dokształć się - na pewno tylko przez to zyskasz.

Zarejestrowałeś się wczoraj a już zdążyłeś wziąść udział w wycenie kilku tematów... Zapamiętaj taką oto maksymę - przyda Ci się w życiu : " Lepiej się nie odzywać i uchodzić za głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości" .

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że koledze się nie spodobał brak entuzjazmu przy wycenie domen stonogowych i kolega teraz wszędzie wciska swoje trzy grosze nie mając pojęcia o czym w ogóle pisze byle napisać... Niedobrze zaczynasz kolego swoją tutaj przygodę, poczytaj, dokształć się - na pewno tylko przez to zyskasz.

Zarejestrowałeś się wczoraj a już zdążyłeś wziąść udział w wycenie kilku tematów... Zapamiętaj taką oto maksymę - przyda Ci się w życiu : " Lepiej się nie odzywać i uchodzić za głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości" .

 

Pozdrawiam

Przepraszam, ale dlaczego od razu kolega ma do mnie jakieś pretensje? Jeżeli robię coś wbrew regulaminowi - napisz mi proszę.

Przez brak entuzjazmu przy wycenie moich domen miałbym się obrazić na cały świat? Nie bądźmy dziećmi.

Zgadza się - tutaj jestem od wczoraj, ale domeny sprzedaję nie od wczoraj, nie od roku, dwóch, troszkę dłużej. Mam chyba prawo wyrazić swoją opinię? Tak mi się wydaję.

 

serdecznie pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadza się - tutaj jestem od wczoraj, ale domeny sprzedaję nie od wczoraj, nie od roku, dwóch, troszkę dłużej. Mam chyba prawo wyrazić swoją opinię? Tak mi się wydaję.

 

serdecznie pozdrawiam

 

Sprzedajesz czy usiłujesz ?

Patrząc na to co zarejestrowałeś wyżej to chyba to drugie, co ?

:)

 

I nie musi Ci się nic wydawać...masz prawo do własnej, subiektywnej oceny.

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oceniam domenę na średnie - wysokie XXX. Na pewno domena nadaje się na usługi kompleksowych polis poczynając od OC kończąc na ubezpieczeniach na wypadek chorób. Proponuje ewentualne negocjacje zaczynać od niskiego XXXX.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oceniam domenę na średnie - wysokie XXX. Na pewno domena nadaje się na usługi kompleksowych polis poczynając od OC kończąc na ubezpieczeniach na wypadek chorób. Proponuje ewentualne negocjacje zaczynać od niskiego XXXX.

 

Zgodzę się z Tobą, że jak już ma sprzedawać to winien wyjść z pozycji niskiego xxxx, ale nie mniej liczba pojedyncza byłaby zdecydowanie lepsza. O niebo wręcz.... Moje pierwsze spostrzeżenie nie było do końca pozytywne, ale ninją bym jej też nie nazwał.

 

 

Sprzedajesz czy usiłujesz ?

Patrząc na to co zarejestrowałeś wyżej to chyba to drugie, co ?

:)

 

I nie musi Ci się nic wydawać...masz prawo do własnej, subiektywnej oceny.

 

A Tobie Bazyli, zalecam nieco wiadro zimnej wody lub snickersa, bo zaczynasz gwiazdorzyć. Dajesz mu radę o subiektywnej ocenie, a sam dywagujesz. Nie znasz Go, a wysuwasz teorie. A co więcej, spowiadać Ci się nie musi. Tak to widzę i przepraszam za ot.

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×