Jump to content
ryskadow

gdzie dzis parkujecie domeny po likwidacji namedrive

Recommended Posts

Ranking wygląda obecnie tak:

1. PC

2. Sedo (tylko w wersji pro i nie do końca wiem dalej czy mam podkręcone stawki czy to standard)

3. Rookmedia / Domainsponsor

 

Czarna lista to: Bodis, Voodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wcześniej parkowałem tak: około 2/3 domen ParkingCrew, a reszta na Voodoo.

Kilka dni temu przeniosłem wszystko na PC. Zobaczymy jak będzie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja parkuję wszystkie na PC i póki co jestem zadowolony. Wcześniej testowałem ND i Voodoo ale wyniki mniej zadowalające.

 

* też macie aktualnie od 2 dni na PC zastój w rozliczeniu $ ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja parkuję wszystkie na PC i póki co jestem zadowolony. Wcześniej testowałem ND i Voodoo ale wyniki mniej zadowalające.

 

* też macie aktualnie od 2 dni na PC zastój w rozliczeniu $ ?

 

Występuje opóźnienie z ich głownego dostawcy, podobnie jest na voodoo i domainsponsor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy mozna miec konta jendoczesnie w Rookmedia i Domainsponsor, czy to jest ta sama siec?

 

Można, ale różnicy między nimi nie zauważyłem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znacie jeszcze jakieś inne, które można by przetestować? Na fali jednej ze sprzedazy z forum zaintresowałem się giełdą 4.CN, mają tam parking, ale nie do końca go rozumiem, bo są 2 opcje landing i parking, ale w obu przypadkach nie generfują się reklamy zadne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wrzuciłem większość moich domen na sedo (domeny *.pl) i raczej powrócę na PC... W zasadzie to nie wiem, jaki parking jest najlepszy dla polskich domen a moje testowanie uświadomiło mnie, że bez waszej pomocy to nadal nic nie będę wiedział.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wrzuciłem większość moich domen na sedo (domeny *.pl) i raczej powrócę na PC... W zasadzie to nie wiem, jaki parking jest najlepszy dla polskich domen a moje testowanie uświadomiło mnie, że bez waszej pomocy to nadal nic nie będę wiedział.

 

Myślę, że obecnie PC jest najlepszym parkingiem. Zdecydowany % moich, które parkuje to *.pl i *.com.pl. Jestem zadowolony, nie znalazłem jak do tej pory lepszego dla mnie parkingu. I nie chodzi tylko o zarobki. Może gdzieś tam to się minimalnie różnić na +. Panel i obsługa w PC jest dla mnie b.wygodna i fajnie się z nimi pracuje. Może to przyzwyczajenie ale mi pasuje. Więc szczerze polecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po przeniesieniu z ND do PC zauważalnie spadła klikalność (co zanotował w innym wątku @keyword). Zauważyłem, że strony parkingowe wyświetlają się w formie "portal" (w ND było do wyboru "portal" albo "click").

Czy da się to jakoś ustawić w PC, żeby bezpośrednio wyświetlały się reklamy ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×