Jump to content
Sign in to follow this  
DeRyL

Proszę o wycenę giełdasamochodowa.com.pl

Recommended Posts

Witam,

 

Doemana jak w temacie, do zaparkowania sie nie nadaje ( chyba ) bo ma polski font w nazwie.

 

Postanowilem przetestowac temat, mysle ze stracic nie strace ale ile zyskam ?? :-)

 

Nie wiem czy jesteśmy w stanie tą domenę wycenić ale może gosel fachura poradzi coś w temacie.

 

Czekam na info.

 

Dodatkowo, co myslicie o szerokim ostatnio temacie domen lokalnych czyli miamipizza.com przykladowo.

 

CRT na tym moze byc docs ladne jak sie trafi com'a.

 

Proszę tmi ewentualnie o subiektywne zdanie

 

pozdrawiam

 

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie domena nie jest warta wiecej niz 200 zł z tej racji ze pojawia sie tutaj "ł" co sprowadza sie do tego ze wartosc domeny leci w dol. Ale to zalezy zawsze znajdzie sie osoba co da za domenę wiecej, to jest bardzo złozone.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co do domen .com bo chyba o nie ci chodzi to sytułacja jest taka, wiekszość nazw w domenach .com jest juz zajetych teraz mogą zdazyc sie tylko domeny tzn: byle jakie, np tak jak ty napisałes, gdy wykonczy sie juz wszystkie sensowne nazwy w .com wtedy ludzie bedę rejestrowac domeny .eu dla przykładu domen .com jest ponad 100.000.000 a eu prawie 2.000.000. Ostatnio słyszałem dokładnie nie wiem od kogo ze eurid bedzie udostępniac powili swoje domeny innym panstwą nienalazącym do uni wiec to bedzie wielki + opłaty za transfer domeny nie beda pobierane bedzie tak jak w przypadku domen.com ale z tym trzeba poczekac, mysle ze sytułacja ustabilizuje sie do 2 lat.

POzdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×