Jump to content
Troni

yee.pl

Recommended Posts

yee.pl

 

Domena ma PageRank 1, jak myślicie ile mogę za nią dostać na giełdzie, a ile jakbym poczekał na jakiegoś KK?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wartość PR nie wpłynie Ci na cenę. Jak będziesz miał KK (w co osobiście wątpię) to wszystko zależy jak mocno zdeterminowany będzie kupujący. Natomiast na giełdzie na chwilę obecną dostaniesz max 949 zł bo taką ustawiłeś cenę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domyślam się, że ktoś nie zaoferuje więcej niż to za ile wystawiłem, ale bardziej chodziło mi oto czy taka cena jest realna do osiągnięcia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domyślam się, że ktoś nie zaoferuje więcej niż to za ile wystawiłem, ale bardziej chodziło mi oto czy taka cena jest realna do osiągnięcia?

 

Domyślam się, że ktoś nie zaoferuje więcej niż to za ile wystawiłem, ale bardziej chodziło mi oto czy taka cena jest realna do osiągnięcia?

 

Na szybko ? nie...

 

Obawiam się że i kwota 99.99 zł też byłaby w powyższej wersji trudna do osiągnięcia...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakieś 3-4 lata temu ta domena poszła w Aftermarket za 320zł(albo coś takiego) o ile dobrze pamiętam :P

Ale byłem ciekaw też Waszej opinii.

Edited by Troni

Share this post


Link to post
Share on other sites

3-4 lata temu to jak wieki temu. teraz jak wystawisz ją na giełdzie to nikt nie kupi za więcej niż 99.99 :) no ale czasem i ślepej kurze się trafi ziarno i może ktoś kupi za więcej :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

5-6 lat temu nie było wolnych OPCJI na takie domeny... Ceny się zmieniły jeśli chodzi o sprzedaże na giełdach.

Dla KK możesz trzymać i jak się jakiś nawinie to spokojnie sprzedasz za więcej.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tak swoją drogą, jakie są przyczyny takich spadków na giełdach? Bo zapewne ma to jakieś podłoże. Nie wiem może wtedy było dużo więcej ludzi, którzy byli zainteresowani inwestowaniem w domeny albo było więcej KK?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak mam być szczery to dla mnie takie domeny sa warte tyle samo co np. yeeeee.pl 3 litery OK , dla mnie reg fee i gdyby byla wolna to nie wiem czy rejestrowal bym ja zeby zarobic 40-50zł o ile znalazł by się amator. Jeżeli ktoś ma 1000 3 literowek nawet z xyzv kilka sprzeda w godziwych pieniadzach to nie moze byc wyznacznikiem ze kazda taka domena jest cos/tyle warta - dlatego bańka pękła domeny pospadały i ich wartość również.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×