Jump to content
trzyliterowe

KRD opinie

Recommended Posts

Nie ma to jak zapytać na naszym forum :) dziś do mnie dzwonili i jaki to ja nie kestem idealny i ze mogę podpisać z nimi umowę na okres testowy 6 miesięcy ale jest haczyk hmm jak zawsze stówka na miesiąc a pózniej to już wtajemniczeni wiedza :P

Ma ktoś jakieś doświadczenia ? Cos z ich usług wykorzystujecie ?

Tylko im powiedziałem ze niech przęsła mi regulamin a tam co w załączniku umowa już elegancko wypisana z moimi danymi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widac robia większą akcję juz jakiś czas, bo też mnie atakowali - spytałem czym różnia się od stron typu giełda długów, gdzie maja szereg "dodatkowych motywatorów" do spłaty poza ukrytą publicznie bazą, jedyne co mi wyłozyli, to ze sa najwięksi. A na marginesie, nie wiem czy to prawda, ale jest chyba min. kwota od której mozna tam dodawać dłuzników bodaj 500zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak zapytać na naszym forum :) dziś do mnie dzwonili

Ja już dawno dodałem ich numer do zablokowanych i mam przynajmniej teraz trochę więcej spokoju.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to przypadkiem nie od nich dostaję notoryczny spam z agresywnie brzmiącymi nagłówkami w stylu "Raport na Twój temat jest już dostępny w Krajowym Rejestrze Długów!" albo "Zostałeś zweryfikowany w Krajowym Rejestrze Długów - sprawdź, kto pobierał informacje na Twój temat!", gdzie wejście pod wskazany link przekierowuje na zamaskowany formularz zamówienia jakiejś usługi finansowej (chyba consulting kredytowy)?

 

Jeżeli dobrze zrozumiałem prawniczy bełkot w stopce ww. maila, to dane kontaktowe są zerżnięte z CEIDG - wysyłają to do wszystkich jednoosobowych przedsiębiorców.

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×