Jump to content

Recommended Posts

utarg.pl

 

Witam,

 

Na ile byście wycenili domenę „utarg.pl” ? Domena nadaje się pod prowadzenie działalności gospodarczej, jak i pod serwis internetowy związany z gospodarką/handlem. Myślę, że domena jest także dobra jako adres dla biura rachunkowego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakoś nie widzę zastosowania... może jakaś firma ochroniarska specjalizująca się w codziennym zbieraniu utargów ze sklepów będących pod ich ochroną? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakoś nie widzę zastosowania...

 

Zastosowanie jest podane w pierwszym poście :P. Ale pomysł z firmą ochroniarską nie jest zły jakby się tak zastanowić :)

 

Dziękuję za opinie. Czekam na następne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastosowanie jest podane w pierwszym poście :P. Ale pomysł z firmą ochroniarską nie jest zły jakby się tak zastanowić :)

 

Dziękuję za opinie. Czekam na następne.

Przykro mi ale słowo Utarg nijak nie kojarzy sie z biznesem...

Fakt, mozna powiedzieć że jest składową biznesu ale uzywa sie tego słowa własciwie przy gotówkowych transakcjach w drobnym handlu detaliczym...

Mnie to slowo bardziej kojarzy się z bazarkiem niz portalem biznesowym..

Reasumując nie to słowo, nie ten biznes, nie ten target klientów

Faktycznie słowo utarg pasowało by do dla firmy ochroniarskiej zajmującej się tylko i wyłacznie przewozem utragów ze sklepów( ale ja nie znam takiej firmy i chyba nikt tkiej firmy nie założy)

Moze domeną Utrag zaintersował by jakiś bank który propnował by usługi jak Ideabank w stylu wplatomat mobiny ?

Dla mnie szansa że domena sprzeda się w ciagu 1 roku to 5% przy cenie xx , i 1 procent przy cenie XXX ,

Dla świetego spokoju potrzymał bym rok..

Tak czy inaczej życzę Ci udanej transakcji na domenie Utarg.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×