Jump to content
Sign in to follow this  
ryskadow

[sprzedam] Lista wygasających domen (2015-08-06, 07) ze sprawodzonymi statusami - wygasną jutro

Recommended Posts

zapraszam na aukcję allegro

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5645381854

 

2 PLN

 

Lista wygasających domen ze sprawdzonym statusem (Pliki z nasku z dnia 2015-08-06 i 2015-08-07

Na tej aukcji sprzedaje listy domen opublikowane w dniach 2015-08-06 i 2015-08-07.

Statusy domen zostały dziś sprawdzone.

Domeny wygasną w czwartek i piątek

Format pliku (csv, ze średnikami) wygląda następująco:

 

nazwa domeny;status;status opisowy;data weryfikacji statusu

100kresek.pl;5;wygasa po rezerwacji;2015-09-03 07:47:29

125tki.com.pl;5;wygasa po rezerwacji;2015-09-03 07:47:29

15001900.pl;5;wygasa po rezerwacji;2015-09-03 07:47:29

1czy2.pl;0;zarejestrowana;2015-09-03 07:47:29

1mgq.pl;5;wygasa po rezerwacji;2015-09-03 07:47:29

24e.pl;8;wygasa po zakonczeniu okresu rozliczeniowego;2015-09-03 07:45:11

 

Dodatkowo załączam dwa pliki, które zawierają domeny z tego samego okresu, ale z listą domen ze statusem "wygasa po zakonczeniu okresu rozliczeniowego".

Czyli takie domeny które można zlecić do przechwycenia.

 

Pliki wysyłane są automatycznie po opłaceniu przez system automater.pl (w ciągu kilku minut od otrzymania płatności.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • Najnowsze posty na forum

  • Spotkałem tego gościa dopiero w drugim wątku (przynajmniej pod tym nickiem) i pozostaje mi zrobić to samo. To jakaś domenowa puszka Pandory. Poza tym dział Prawo powstał chyba do tego, aby omawiać sprawy związane z prawem dot. domen, a nie jego personalne "wycieczki" względem innych.
  • Jeszcze raz powtarzam i nalegam; Nie masz ode mnie pozwolenia na publikacje moich danych osobowych i nie masz pozwolenia na publikacje danych mojej firmy. Żądam natychmiastowego usunięcia tych danych z twojego wpisu.
  • @Kangur - nie chodziło o wyrok w sprawie a słowo "blef", ale chyba tego nie dostrzegłeś. Natomiast jeśli chodzi o wspomnianą sprawę - za dużo jest materiału dowodowego aby było to tak oczywiste i w tej kwestii się z Tobą zgadzam.  
  • Jesteś z tych, którzy wszystko wiedzą lepiej i zawsze chcą mieć rację? Niczego nie interpretowałem, tylko powoływałem się na interpretację prawnika. Dla mnie jest to ciekawszy kierunek rozważań, niż Twoje - z czapy wzięte - przykłady. Pisz sobie co chcesz. Mnie to mało co interesuje. Ja poczekam na wyrok i jego uzasadnienie.
  • @Domeniacz- od kilku dni czytałem co masz do powiedzenia ale więcej nie będę. Po raz pierwszy używam teraz opcji ignorowania użytkownika i wpisuję Cię na listę ponieważ mam dosyć Twoich bredni i chamstwa. Zachowujesz się infantylnie. Dziwi mnie tylko, że ktoś komu powinno zależeć na tym środowisku z perspektywy biznesowej zachowuje się tak skrajnie nieodpowiedzialnie, srając za przeproszeniem na maksa w swoje gniazdo i szukając wszędzie dookoła awantury i sprzeczek. Biznesu w domenach raczej nie zrobisz ale powodzenia. Ja nie mam zamiaru nigdy korzystać z Twoich usług. Właśnie dożywotnio straciłeś jednego klienta, który dość intensywnie działa na rynku. A myślę, że stracisz ich znacznie więcej. Twoje argumentacje i styl wypowiedzi (nie tylko w rozmowie z Alexis'em) są irytujące. I nieważne czy ktoś kogoś lubi czy nie. Można się z kimś nie zgadzać, można mieć odrębne zdanie ale nie bredzić bez sensu. A i tak do pięt nie dorastasz i trujesz tylko na lewo i prawo jadem. Mnie zatrułeś już doszczętnie swoją głupotą. Ban.    
  • @Alexis zapoznaj się najpierw z Prawem, aby Ci to uprościć, podpowiem Ci iż dane KRS są dostępne publicznie. Wstydzisz się teraz ? Spólki z kapitałem 12.000 pln nie można nazwać spółką ? Wstydź się i przemyśl kolejne swoje wypowiedzi a szczególnie te odnoszące się do danych o których nie masz pojęcia jak i również drwienia z wszystkich którzy nie zarabiają milionów.   Więc skoro jesteś milionerem, domniemam iż chyba stać Cię na adwokata ? ZAPRASZAM
  • @Domeniacz   Wiesz co to jest RODO?   ŻĄDAM NATYCHMIASTOWEGO USUNIECIA MOICH DANYCH OSOBOWYCH Z TWOJEGO WPISU! DOTYCZY TO TAKZE DANYCH JEDNEJ Z MOICH FIRM, KTORE ZAMIESCILES!   Ps. Mowilem ci, zebys sobie odpuscil. Ja temat zakonczylem wczoraj. Nie brnij w to, bo naprawde nikt na tym dobrze nie wyjdzie.
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   18505
  • Most Online
   20372

  Newest Member
  prawnik
  Joined
×