Jump to content
pshemec

Wynajmowanie.pl - serwis ogłoszeniowy

Recommended Posts

Serwis jest jeszcze na wczesnym etapie projektowania, jednakże mam już pierwsze layouty.

 

Zwracam się do Was z prośbą o komentarze, uwagi i podpowiedzi dotyczące wyglądu. ( pełna grafika dostępna po kliknięciu w zdjęcia )

 

- wygląd ogłoszenia -

 

1.jpg

 

- mapa ogłoszeń -

 

3.jpg

 

- opinie o ofercie -

 

4.jpg

 

 

Z góry dziękuję za wszelkie informacje :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie mocno czcionka nie pasuje, jako do nagłówków/tytułów może być, ale do samej treści (opisy itp) już bym dał coś standardowego "starego" jak arial czy tahoma lub "nowego" jak open sans. Chętnie bym obejrzał stronę główną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, no zdecydowanie typografia. Prawy blok również powinien być w jednej linii, między reklamą, a boxem "popularne oferty" jest tylko 11 px odstępu. Brakuje również konsekwencji, na przykładzie, np. nagłówek "Promowane oferty" jest na środku, a "Reklama" już po lewej stronie. Odnoszę również wrażenie, że ikony są za duże.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie mocno czcionka nie pasuje, jako do nagłówków/tytułów może być, ale do samej treści (opisy itp) już bym dał coś standardowego "starego" jak arial czy tahoma lub "nowego" jak open sans. Chętnie bym obejrzał stronę główną.

 

W sumie może i racja ( jeszcze sprawdzimy jak to będzie wyglądało ) - tutaj jest użyta helvetica

Strona główna :

 

2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie kolorystyka trochę przytłacza, header i footer sprawia wrażenie ciężkości... niech będzie "lekki" i przejrzysty.

 

Kibicuję projektowi.

 

Pozdr.

G.

Edited by banialuka1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie ta kolorystyka jest całkowicie do bani. Kolory na stronie średnio do siebie pasują np. ciemny fiolet i podświetlenie odnośnika "Pokoje" na czerwono. Te kolory ze sobą całkowicie nie współgrają. Jak dla mnie to zbyt kolorowo jest na tej stronie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×