Jump to content
Sign in to follow this  
marismo

Lista domen bez opcji które niedługo wygasną [szukam]

Recommended Posts

Czytałem w sieci, że kiedyś w Dropped była (dodatkowo płatna?) opcja Laboratorium, gdzie można było mieć dostęp do listy domen, które wkrótce wygasną a nie mają opcji.

Oczywiście nie była to zapewne pełna lista domen, ale jakaś lista wybrana na podstawie słów słownikowych polskich i angielskich itp.

 

Czy takie coś jest gdziekolwiek w ofercie?

Myślę, że - jeśli nie ma - za drobną opłatą user byłby skłonny płacić za możliwość założenia opcji na domenę która wygaśnie za parę dni.

Ryzyko w takiej sytuacji jest wciąż spore, bo abonent może opłacić domenę po wygaśnięciu, a sama lista niekoniecznie może być ciekawa dla odbiorcy, a na dodatek co ciekawsze domeny mogłby mieć zakładane opcję przez resztę osób korzystających z takiej listy ALE to wciąż w pewnym stopniu wygodne rozwiązanie dla osób które są leniwe i prowadzą własnej listy domen na które mają oko i chciałyby założyć opcję tuż przed wygaśnięciem (daje to większą szansę, że abonent nie myśli o przedłużeniu domeny).

 

Jak dla mnie byłbym gotów płacić nawet niewielki abonament za listę WSZYSTKICH domen (po odsianiu tych z opcjami) które spadną np. za dwa dni z prawem samodzielnej oceny co jest ciekawe, choć rozumiem, że ze względu na liczbę domen mogłoby być to technicznie trudne do ogarnięcia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×