Jump to content
dbCooper

Moja domena "Ta domena jest zarejestrowana na innym konciee Aftermarket"

Recommended Posts

Witam,

 

Mam problem kilka dni temu (10.09.2014) zarejestrowałem i opłaciłem domenę. Dzis chciałem ją zaimportowac do mojego konta na Aftermarket, problem w tym, iż podczas importu wyświetla się błąd

"Ta domena jest zarejestrowana na innym konciee Aftermarket". Rzeczywiście domena o podanym adresie jest na AM zarejestrowana u innego użytkownika mimo, że ja jestem jej właścicielem (wg danych u mojego rejestratora). Co więcej, wystawiona jest ona na giełdzie.

 

Miał ktoś podobną sytację ? Jest jakiś określony czas, w którym zmiany właściciela są rejestrowane przez AM?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skąd ją chciałeś zaimportować? Rejestrowałeś i opłacałeś w AM? Jeśli tak to chyba ze swojego konta? Jeśli nie to masz co najmniej dwa konta w AM. Jeśli dobrze zrozumiałem co napisałeś :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Mam problem kilka dni temu (10.09.2014) zarejestrowałem i opłaciłem domenę. Dzis chciałem ją zaimportowac do mojego konta na Aftermarket, problem w tym, iż podczas importu wyświetla się błąd

"Ta domena jest zarejestrowana na innym konciee Aftermarket". Rzeczywiście domena o podanym adresie jest na AM zarejestrowana u innego użytkownika mimo, że ja jestem jej właścicielem (wg danych u mojego rejestratora). Co więcej, wystawiona jest ona na giełdzie.

 

Miał ktoś podobną sytację ? Jest jakiś określony czas, w którym zmiany właściciela są rejestrowane przez AM?

 

Jakoś te kilka dni temu tutaj nie pasuje...

:)

 

Sprawdź we Whois.pl na kogo ta domena jest zarejestrowana. Będziesz miał jasność czy jest Twoja czy nie.

Przetransferować od innego rejestratora możesz domenę po 5 dniach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź,

 

We whois.pl odziwo nie ma informacji, we who.is jest. Choć wydaje mi się że informacja była w obu serwisach, gdy sprawdzałem wcześniej.

 

Pomijając fakt konieczności odczekania 5 dni do mozliwości eksportu/importu, domena widnieje na AM w portfolio innego użytkownika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest to domena.. jestem pewien, zaparkowana na dns SEDO- przeze mnie . ;)

 

 

Czy globalne rozszerzenie "org" może mieć wpływ na ten problem ? Jakiś dłuższy czas rejestrowania zmian etc.?

Edited by dbCooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest to domena.. jestem pewien, zaparkowana na dns SEDO- przeze mnie . ;)

 

Napisz mi na PW co to za domena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś miał wcześniej tą domenę dodaną do konta na AM jako zewnętrzną to giełda wyświetla tą domenę u niego nadal nawet po wygasnięciu i jej nie dodasz - taki błąd ,przerabiałem to już kilka razy.

Napisz do supportu, usuną domenę z innego konta i będziesz ją mógł dodać wtedy...

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś miał wcześniej tą domenę dodaną do konta na AM jako zewnętrzną to giełda wyświetla tą domenę u niego nadal nawet po wygasnięciu i jej nie dodasz - taki błąd ,przerabiałem to już kilka razy.

Napisz do supportu, usuną domenę z innego konta i będziesz ją mógł dodać wtedy...

No to chyba wszystko jasne, dziękuje za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od razu trzeba było napisać że chodzi o org.

I myślę że od 2014 roku to chyba już te 5 dni minęły...

 

:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×