Jump to content
uzytkownik

Coś do odtwarzania mp3 potrzeba mi...

Recommended Posts

Hej, może mi coś doradzicie, bo z elektronicznymi gadżetami jestem trochę nie na czasie.

 

Chciałbym mieć możliwość słuchania audiobooków i kursu językowego nie będac uwiązanym do komputera. Takie coś co mógłbym zabrać sobie do innego pokoju, czy poza dom. Ale tez nie chciałbym czegoś takiego ze słuchawkami, tylko, żeby to miało głośniczki a słuchawki jako dodatek. Prawdopodobnie najlepszą opcją byłoby zakupienie smarfona (póki co mam tel starszej generacji). Tylko, czy jakość odtwarzania będzie zadowalająca? Ile pomieszczę mp3 w takim smartfonie? Ile wytrzyma bateria?

Ideałem byłoby urządzenie wielkości powiedzmy radia z dużymi głośniczkami w sobie i z dużą pamięcią. Rozgądałem się trochę po necie ale nie znalazłem niczego takiego.

 

Co powiecie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie w tej chwili wystawiam mojego Ipada classic 80 GB na allegro.

80 GB to masa miejsca na pliki audio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam w domu coś takiego;

 

$_32.JPG

 

wypalasz płytkę i masz 700 MB mp3 :lol: A jaki hipsterki oldskul! Czad! Śmieszą mnie ludzie, którzy idą drogą i niosą w rękach swoje smartfony z podłączonymi słuchawkami. Zawsze się uśmiecham pod nosem. To też możesz nieść w ręce, wiec jaki problem? :D

Po co ci 80 GB, tylko problem z wyborem piosenki. Aaa, problemem jest nie odtwarzacz, tylko nagrywarka DVD+RW. Rozumiem. :D

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko na tyle was stać? :P

 

Ipad to zbędny luksus a to co umberto proponuje to byłoby idealne dla dyskobola :lol:

Chyba jednak najlepszy bedzie smartfon, takiego można zabrać wszędzie, nie musze używać słuchawek i pomieszczę sporo mp3 a przy tym mam nowoczesny telefon z dostępem do internetu. Martwi mnie tylko bateria.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×