Jump to content
WojciechJasinski

Czy jest jakiś numer telefonu do AM?

Recommended Posts

Witam,

Nie mogę się doprosić o wystawienie przez AM faktury VAT.

Faktura powinna być wystawiona z ostatnim dniem poprzedniego miesiąca, a do dzisiaj nie widzę jej w systemie.

Pan Jarosław Szymański z AM napisał, że faktury "są dostępne do dnia 7 następnego miesiąca ". Na moją prośbę o przyspieszenie tej operacji (swoją drogą musi to być bardzo wyrafinowany system - od dnia wystawienia do udostępnia FV klientowi musi minąć 7 dni), Pan Jarosław Szymański odpisał standardową formułką "uprzejmie informuję, że przekazałem informacje do pracownika wyższego szczebla w celu analizy problemu." (żart?)

 

Zwróciłem Panu Jarosławowi uwagę, że skoro FV są wystawione (jak sam napisał) wystarczy żeby mi ją wysłał mailem.

 

Otrzymałem odpowiedź:

Szanowny Panie,

uprzejmie informuję, że otrzymałem informacje o braku możliwości przyspieszenia procedury.

 

 

No kabaret :-)

Macie do nich jakiś numer telefonu. Zawsze to tak wygląda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szanowny Panie, uprzejmie informuję, że otrzymałem informacje o braku możliwości odebrania telefonu przez naszego pracownika wyższego szczebla, przekażę tą informację do szczebla odpowiedzialnego za łącze telefoniczne ;-)

PS: zawsze tak jest u nich niestety, tickety wiszą tygodniami, czasami miesiącami...

Na stronach serwisu nie znalazłem kontaktu.

Edited by cp24

Share this post


Link to post
Share on other sites

To forum działa prawie jak programy typu UWAGA, jak pojawi się reportaż wszystko rusza z kopyta ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×