Jump to content
PiotrSz

Cena domeny za niska dla klienta

Recommended Posts

Zdarzyła Wam się kiedyś taka sytuacja?

 

Wycinek z korespondencji:

 

Ja rozumiem, że jestem wyjątkowym klientem i należy mi się specjalna oferta:) Ale nie w tym rzecz...
Rzecz w tym, że cena za tę domenę jest śmiesznie niska, a ja miałem Państwa za sprzedawców domen Premium.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczegóły dotyczące oferty dodałyby smaczku. ;)

Ale sytuacja faktycznie wyjątkowa, Klient zwątpił w wartość kupowanej domeny? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie kupił, w tym rzecz :)

 

A cena wynosiła 1000zł za domenę z myślnikiem.

 

To napisz mu, że domeny premium mają czasami mało wspólnego z cenami premium =]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Troche racji to on mial,bo co to za domena Premium za 1000 pln - nawet z myslnikiem :P .

No chyba, ze to bylo np. Nierucho-mosci.pl , to wtedy cena adekwatna, a klienta nie rozumiem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli domena pod poważny projekt to faktycznie pewnie stwierdził wg swojego odczucia że się nada, ale skoro taka tania to jednak nie postawi na niej bo to nie prawdziwe premium :)
Ew. jajcarz ;-) mi też się zdarzyło odpisać na ofertę rzędu 50.000 za słabą domenę zdaniem "co tak tanio?" ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ew. jajcarz ;-) mi też się zdarzyło odpisać na ofertę rzędu 50.000 za słabą domenę zdaniem "co tak tanio?" ;-)

Ale kupiłeś?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pożyteczna lekcja - klient, to nie jest czytelnik tego forum, gdzie próbuje Ci się wciskać jakie te myśliniki i 24 są "be". Jeśli Ty nie wierzysz w swoją domenę, klient też nie uwierzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie kupił, w tym rzecz :)

 

A cena wynosiła 1000zł za domenę z myślnikiem.

 

Pewnie się rozmyślił, ale nie chciał żeby Ci było przykro. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze jedna rzecz - można porównał wszystkie Twoje ceny za domeny z portfolio i doszedł do wniosku że jego wybrana domena ma jakąś ukrytą wadę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena świeżo po przeglądzie była, silnik nowy i wszystko... :)

 

@Bazyli: oczywiście jest taka opcja i pierwszy na to nie wpadłeś. Całość rozmowy jednak na to nie wskazywała, a research po pierwszym zapytaniu potwierdził, iż mam do czynienia z KK. Wkleiłem też tylko fragment z korespondencji :)

 

Generalnie nie ma co zbyt głęboko analizować, ot taka ciekawostka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdarzyła Wam się kiedyś taka sytuacja?

 

Wycinek z korespondencji:

 

Według mnie, cena którą podałeś była dla niego za wysoka i chciał w ten sposób wyjść z tej sytuacji z dobrą miną. Ostatnio, do mnie też zgłosiła się jakaś Pani odkupić serwis, nie byłem zainteresowany odsprzedażą, więc zaproponowałem 50k. Pani podziękowała i napisała, że niestety, ale budżet max jakim dysponują to 49k na ten serwis. :D Dalej nie chciało mi się nawet kontynuować korespondencji.

Edited by szogun
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×