Jump to content
novitz

Sklep internetowy - reseller

Recommended Posts

Witam,

 

Pytanie może głupie, ale czy do każdego sklepu internetowego istnieje możliwość zrobienia strony pod inną domeną, gdzie będzie można kupić to samo tylko w innej cenie/drożej? Czy opcja ta jest możliwa wyłącznie gdy właścicel sklepu ją udostępni?

 

Mam kilka domengenerycznych i zastanawiam sie nad takim systemem.

 

Druga sprawa czy są np. seriwsy sprzedające wakacje/nieruchomosci posiadające udostępniony system reseller ?

 

 

Pozdrawiam serdecznie

MN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie jest bardzo ciekawe i sądzę że dla wielu użytkowników interesujące, tym bardziej że takie rozwiązania stosujemy w swoim autorskim oprogramowaniu eShop+.

 

Nie wiem jak to wygląda w innych sklepach ale u nas można to rozwiązać na wiele sposobów ( jest to uzależnione od kilku czynników, przede wszystkim
- czy towar będzie w każdym sklepie identyczny

- czy będzie pochodził z różnych źródeł ( różni dostawcy, różni odbiorcy etc... )

- czy marże mają być identyczne czy w każdym sklepie inne

- i wiele innych czynników, które będą indywidualnie rozpatrywane )

 

Co do drugiego Twojego pytania , tak istnieje wiele serwisów, które można połączyć na zasadzie sprzedaży reselerskiej.

W linku jest nasze dedykowane oprogramowanie właśnie dla biur podróży ( wraz z serwisami które są do niego podpięte i z których ściągane są wszystkie oferty ) - Travel CMS

 

W nieruchomościach sprawa wygląda trochę inaczej, gdyż nie spotkałem się z serwisem nieruchomości działającym w ten sposób. ( działają w drugą stronę - czyli swoją ofertę wysyłasz na wiele serwisów jednocześnie ). Temat całkiem ciekawy do głębszego zastanowienia.

 

Oczywiście jak będziesz miał więcej pytań szczegółowych - zapraszam na PW lub w temacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×