Jump to content
mwyczolkowski

sygnet.pl

Recommended Posts

Fajna. Dla sklepu jubilerskiego albo brand firmy zajmującej się usługami internetowymi. Poczekaj na KK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi również się podoba. Jak ją nabyłeś?

Opcja, przechwycenie, kupiona od kogoś, czy wygrana na aukcji?

Edited by pass

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się nie podoba, rzadko kto nosi sygnety i na nazwę ekskluzywnego sklepu z biżuterią nie nadaje się. Pozdr.

Ojtam ojtam, to n a szczęście nie od Ciebie zależy czy się nadaje czy się nie nadaje :)

Mi się wydaje , że się nadaje :P

 

 

Mi również się podoba. Jak ją nabyłeś?

Opcja, przechwycenie, kupiona od kogoś, czy wygrana na aukcji?

 

Kupiona na aukcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja podobnie jak banialuka1 - kojarzy się nijak z ekskluzywną biżuterią, bardziej z obślinionym podstarzałym playboyem czy taksówkarzem-kombinatorem (taki stary komuch, a teraz cwaniak na taksie). Nie mówię, że jest zła lub można z niej coś zrobić ciekawego, ale ekskluzywna biżuteria odpada.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie od Ciebie zależy czy się nadaje czy się nie nadaje :)

Mi się wydaje , że się nadaje :P

Najlepiej jednak jest brać pod uwagę komentarze innych domeniarzy... szczególnie tych którzy już trochę domen i historii z nimi związanych mają za sobą... wiele więcej niż masz ich Ty :)

 

Poza tym dałeś domenę do wyceny, tu nie chodzi o forumową przepychankę. Więc zawsze bądź gotów na wysłuchanie najgorszych komentarzy, szczególnie przy domenach pokroju sygnet.pl :unsure:

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej jednak jest brać pod uwagę komentarze innych domeniarzy... szczególnie tych którzy już trochę domen i historii z nimi związanych mają za sobą... wiele więcej niż masz ich Ty :)

 

Poza tym dałeś domenę do wyceny, tu nie chodzi o forumową przepychankę. Więc zawsze bądź gotów na wysłuchanie najgorszych komentarzy, szczególnie przy domenach pokroju sygnet.pl :unsure:

 

Przepraszam, nie chciałem nikogo urazić. Dziękuję za zabranie głosu i wyrażenie swojej opinii, jednak z doświadczenia wiem że te forumowe wyceny i hasła typu : podoba mi się , nie podoba mi się , nie zarejestrowałbym itp. nijak się mają do rzeczywistości :) Mam to szczęście że czasem jestem i po drugiej stronie tego biznesu ponieważ czasem występuję jako KK i nieraz kupuję domeny które są bardzo nieciekawe z punktu widzenia domeniarza a dla mnie są wartościowe :)

Zresztą sprzedało mi się także kilka domen, które przez bardziej doświadczonych z was byłyby wyceniane zapewne na reg fee a w wielu przypadkach zostały puszczone wolno więc jakieś tam pojęcie już mam.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...] Zresztą sprzedało mi się także kilka domen, które przez bardziej doświadczonych z was byłyby wyceniane zapewne na reg fee [...]

 

To jest nieodzowny element tego biznesu i w żaden sposób nie wpływa na doświadczenie w sprzedaży domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obiektywnie: domena może być - spoko. Jak nie na exclusive jevelery store, to na szop ze świecidełkami dla dresiarzy, a ci lubią grube łańcuchy (raczej z tombaku, ale, czy to decyduje o sukcesie/porażce w sprzedaży... ;-) ) Dlaczego? - Mnie mnie pytaj. Może to jest jakiś kierunek...

 

 

Edit: Ale, że co, że jakiś net signature?

Edited by exallwave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Największym plusem tej domeny jest jej generyczne pochodzenie...

Drugim ale już mniejszym plusem jest fakt jej zakupu za niewielkie pieniądze.

I to chyba byłoby na tyle jeśli chodzi o wartości dodatnie.

Bo jeśli chodzi o jej komercyjne zastosowanie to niezbyt to widzę.

Ale tak jak już wspomniano...nie jedne cuda już widziano w temacie sprzedaży domen.

Tak że życzę szczęścia...

:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sygnet to graficzna część logo. Moim zdaniem komuś z branży mogłaby się spodobać.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×