Jump to content
Tobi

Przechwytywanie light w kilku systemach

Recommended Posts

Zleciłem przechwycenie light w trzech najważniejszych systemach. Efekt - dwa twierdzą, że przechwyciły dla mnie domenę, w obu mam możliwość opłacenia tej domeny.

Domenę opłaciłem w Domenos, teraz pytanie dodatkowe - czy dostanę karę w Premium za nieopłacenie? :)

post-193-0-53138400-1444472280.txt

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zleciłem przechwycenie light w trzech najważniejszych systemach. Efekt - dwa twierdzą, że przechwyciły dla mnie domenę, w obu mam możliwość opłacenia tej domeny.

Domenę opłaciłem w Domenos, teraz pytanie dodatkowe - czy dostanę karę w Premium za nieopłacenie? :)

 

Z Premium dostaniesz akumulatory a z Domenos domowe...z AM powinieneś dostać .pl. Z tym że AM czeka aż .pl spadnie...

Będzie komplet

:)

Edited by Bazyli
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym opłacił i tutaj i tutaj, będziesz miał tym samym dwie domeny zamiast jednej :P

 

A całkiem na poważnie to nie taki głupi pomysł...

Opłacił w obydwu a potem od jednej z firm poprosił o domenę...a jak nie mają to niech odkupią...

:)

Edited by Bazyli
  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

A całkiem na poważnie to nie taki głupi pomysł...

Opłacił w obydwu a potem od jednej z firm poprosił o domenę...a jak nie mają to niech odkupią...

:)

 

Błędy się zdarzają, nie ma powodu by je złośliwie wykorzystywać. Operacja jest już anulowana.

Edited by pb
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To kto w końcu faktycznie złapał? Może jakbyś szybciej opłacił w premium to może tmi napisałby to samo co pb wyżej :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A w panelu dalej wygląda tak: Status: Oczekuje na opłacenie.

 

Tak, bo jeszcze nie jest usunięta z bazy. Ale jest anulowana i nawet jeśli byś opłacił, to byłby błąd i zwrot kasy na saldo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... Operacja jest już anulowana...

O czym niewątpliwie świadczy powyższy wpis...
;)

 

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, bo jeszcze nie jest usunięta z bazy. Ale jest anulowana i nawet jeśli byś opłacił, to byłby błąd i zwrot kasy na saldo.

Denerwuje mnie jeszcze jedna rzecz. Górne menu -> Zakupy świecą mi się na czerwono i mam tam info Zakupy do opłacenia (1). A jak wejdę w tę zakładkę to Wyników: 0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×