Jump to content
morderrca

Wybory do sejmu 2015

Wybory do sejmu 2015  

37 members have voted

  1. 1. Kto według Ciebie powinien wygrać te wybory?

    • PO
      3
    • PIS
      5
    • PSL
      1
    • Zjednoczona Lewica
      2
    • KORWiN
      15
    • Kukiz'15
      4
    • Nowoczesna
      2
    • Nie wiem/ Mam to gdzieś ;)
      5


Recommended Posts

Niedługo wybory a na di jakby o tym cicho.

Albo dużo sprzedajecie i nie ma czasu, albo wszyscy już z Polski pouciekali. :P

 

Sprawdźmy jak głosuje forum Di.pl

Wrzucam małą ankietę dla chętnych. Nic Cię to nie kosztuje więc śmiało możesz kliknąć.

Ankieta niepubliczna.

 

Dorzucam jeszcze kilka grafik dla rozluźnienia. ;)

 

post-2353-0-98215200-1444997456_thumb.jpg

 

 

post-2353-0-45895000-1444997650_thumb.jpg

post-2353-0-66099500-1444997625_thumb.jpg

 

post-2353-0-94454600-1444997702_thumb.jpg

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozbij Nie wiem/ Mam to gdzieś. Bo to jednak nie to samo...

Nie mogę edytować ankiety, od czasu przeniesienia tematu do innego działu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kolejny niekonwencjonalny marketing wyborczy, kandydata sld.

 

 

Stonoga i jego brzuch w kampanii.

Edited by morderrca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zwykle onet "błyszczy" :D

 

Bo to chyba anty Kukizowy portal jest...popierają tylko swoich.

Ale w tym wypadku mają rację że Kukiz zbyt szybko ogłosił się zwycięzcą

Kłótnie z ludźmi którzy byli oddani sprawie też swoje zrobiły.

Znajomy był w jego komitecie wyborczym na prezydenta i twierdzi że mu później palma odbiła. Dlatego ludzie zaczęli się odwracać.

 

Daj mu Boże zdrowie niech gra i śpiewa ale nie jako polityk ale jako muzyk...

Bo z niego taki polityk jak ze mnie Franciszek I...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo to chyba anty Kukizowy portal jest...popierają tylko swoich.

Ale w tym wypadku mają rację że Kukiz zbyt szybko ogłosił się zwycięzcą

Kłótnie z ludźmi którzy byli oddani sprawie też swoje zrobiły.

Znajomy był w jego komitecie wyborczym na prezydenta i twierdzi że mu później palma odbiła. Dlatego ludzie zaczęli się odwracać.

 

Daj mu Boże zdrowie niech gra i śpiewa ale nie jako polityk ale jako muzyk...

Bo z niego taki polityk jak ze mnie Franciszek I...

:)

 

Nie do końca się z Tobą zgodzę. Mu nie odbiło, to ludziom z jego sztabu odbiło, którzy zaczęli dzielić stanowiska państwowe między sobą jeszcze przed wyborami...

Media pokazują go w świetle w takim jakim im jest wygodnie, ale wg mnie to człowiek, który naprawdę chce zmian i są to zmiany pozytywne. Może dla niektórych przypominać Korwina, z tym, że ich poglądy się bardzo różnią, nie będę rozpisywał się pod jakim względem, bo każdy zainteresowany wie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie do końca się z Tobą zgodzę. Mu nie odbiło, to ludziom z jego sztabu odbiło, którzy zaczęli dzielić stanowiska państwowe między sobą jeszcze przed wyborami...

Media pokazują go w świetle w takim jakim im jest wygodnie, ale wg mnie to człowiek, który naprawdę chce zmian i są to zmiany pozytywne. Może dla niektórych przypominać Korwina, z tym, że ich poglądy się bardzo różnią, nie będę rozpisywał się pod jakim względem, bo każdy zainteresowany wie.

 

Moja opinia na ten temat powstała nie z relacji prasowych ale z opowiadań człowieka który był bardzo blisko. Człowieka, który ma gdzieś jakiekolwiek stanowiska. Odejście szarej eminencji jego zaplecza wyborczego nie było spowodowane chęcią objęcia jakichkolwiek stanowisk przez tych ludzi tych zmianą podejścia Kukiza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy po wyborach powstanie Ministerstwo Teorii Spiskowych z policmajstrem na czele? Roboty na więcej niż 4 lata. Komisji śledczych można będzie powołać tyle że hej. W razie czego zeznania będzie można wydobywać w Szymanach - dobrze przetetsowane "pokoje eksploatacji umysłowo-fizycznej".

 

Tematyka komisji śledczych:

- smoleńsk

- masoneria

- żydzi

- jak goldman sachs spekulował polską walutą

- kim steruje Berlin

- spisek banków przeciw Polsce

- lobby pro-szczepionkowe

- GMO

- kto podtruwa Polaków smieciową żywnością

- kto chce, aby Polacy pracowali na smieciówkach jak niewolnicy

- czy był planowany skok na Lasy Państwowe

- spisek koncernów farmaceutycznych

- dlaczego m2 mieszkania nie może kosztować 2 tys. zł brutto - kto za tym stoi?

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

... no ale podaj konkretne tematy dla tego ministerstwa teorii spiskowych, bo to co powyzej nie kwalifikuje sie i nie miesci w widelkach teorii.

Edited by epson
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

... no ale podaj konkretne tematy dla tego ministerstwa teorii spiskowych, bo to co powyzej nie kwalifikuje sie i nie miesci w widelkach teorii.

To są tylko ogólne zagadnienia, natomiast o konkretne hipotezy możesz pytać tutaj:

 

Możemy zacząć od takiej: w większości przypadków papier toaletowy jest biały. Pytam zatem: czy nawiązując swym kolorem do białej sutanny papieża istnieje spisek przemysłu papieru toaletowego celem zdezawuowania poczynań białego ojca i kto za tym stoi? Antoni.Macierewicz@sejm.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Debata 1:1, czyli grupy trzymającej władzę za Ryj... bo takimi słowami trzeba to opisywać.

 

"Patrzy pani na Polskę przez szyby pędzącego Pendolino, a Ja jeżdżę tam, gdzie połączenia kolejowe zostały zlikwidowane albo ograniczone"

versus

"PiS znowu obiecuje miliony mieszkań, a Pani mieszka w hotelu..."

:unsure:

Mimo wszystko, Szydło była lepsza, z zimną głową i bardziej wrażliwa, merytoryczna. Kopacz zapodawała tylko "Atak i Obronę", brak bilansu z rzeczywistością. Podkreślanie, że "Polska nie jest w ruinie". Skoro nie jest, to po ch.. w ogóle mówić na ten temat. Nie szkoda czasu ?, Czy brak już pomysłów ? Gdyby ostatnie 8 lat rządów było czyste i perspektywiczne to "Kopacz mogłaby być podczas tej debaty zrelaksowana i śpiewać". Zrelaksowana była Szydło. Nikt nie śpiewał.

 

Dobrze, że Zjednoczonej Lewicy nie cieknie jad z pyska i oświadczyli, że nie przystąpią do debilnej w założeniu "Koalicji Anty". Pomijając już fakt, że za PiSiorami stoją jakieś służby...

Co to w ogóle za podejście "będę Anty od samego początku, a nie będę pracował w swoim zakresie/swojej wizji"

Tak ogromna ilość jadu dosyć podejrzanie wygląda (?)

Tak jakby ktoś już znał wynik wyborów... albo wiedział co "chce" robić po elekcji.

 

Ustawka dla plebsu cały ten cyrk w Tym kraju, kontrolowanym przez aparatczyków.

 

Mimo wszystko, na wybory należy iść bezwzględnie :)

Zarysować coś nowego, w ostateczności 'wymierzyć chłostę' albo 'wykąpać' kogoś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ankieta nierzetelna. Brakuje kilku ugrupowań.

 

 

Debata 1:1, czyli grupy trzymającej władzę za Ryj... bo takimi słowami trzeba to opisywać.

 

"Patrzy pani na Polskę przez szyby pędzącego Pendolino, a Ja jeżdżę tam, gdzie połączenia kolejowe zostały zlikwidowane albo ograniczone"

versus

"PiS znowu obiecuje miliony mieszkań, a Pani mieszka w hotelu..."

:unsure:

Mimo wszystko, Szydło była lepsza, z zimną głową i bardziej wrażliwa, merytoryczna. Kopacz zapodawała tylko "Atak i Obronę", brak bilansu z rzeczywistością. Podkreślanie, że "Polska nie jest w ruinie". Skoro nie jest, to po ch.. w ogóle mówić na ten temat. Nie szkoda czasu ?, Czy brak już pomysłów ? Gdyby ostatnie 8 lat rządów było czyste i perspektywiczne to "Kopacz mogłaby być podczas tej debaty zrelaksowana i śpiewać". Zrelaksowana była Szydło. Nikt nie śpiewał.

 

Dobrze, że Zjednoczonej Lewicy nie cieknie jad z pyska i oświadczyli, że nie przystąpią do debilnej w założeniu "Koalicji Anty". Pomijając już fakt, że za PiSiorami stoją jakieś służby...

Co to w ogóle za podejście "będę Anty od samego początku, a nie będę pracował w swoim zakresie/swojej wizji"

Tak ogromna ilość jadu dosyć podejrzanie wygląda (?)

Tak jakby ktoś już znał wynik wyborów... albo wiedział co "chce" robić po elekcji.

 

Ustawka dla plebsu cały ten cyrk w Tym kraju, kontrolowanym przez aparatczyków.

 

Mimo wszystko, na wybory należy iść bezwzględnie :)

Zarysować coś nowego, w ostateczności 'wymierzyć chłostę' albo 'wykąpać' kogoś.

Albo narysować "karnego kutasa" (bynajmniej nie pustą kartkę, bo znowu przy większej ilości takich głosów byłby rwetes, że wybory sfałszowano!). Obowiązek spełniony, aczkolwiek jest to głos dający do zrozumienia drugiej stronie, że ma się ich w d...

 

Wczorajszej dyskusji nie oglądałem, bo to żadna dyskusja. Dyskusja polega na dyskutowaniu, na wymienianiu opinii, polemice itd a nie grzecznym odpowiadaniu w zadanym czasie. Inna kwestia taka, że brakło choćby Stonogi. Sytuacja taka, że partia ta nie uzyskała możliwości startu w całym kraju. Mimo tego, wg naszej chorej ordynacji, taka partia i tak w skali kraju musi uzyskać min. 5% głosów, by dostać się do kneSejmu. Pomimo wymogów, nie zostali zaproszeni na igrzyska dla gawiedzi. To ma być demokracja?! Telewizja PUBLICZNA?! :) Albo ta niby debata poniedziałkowa. Taki teatrzyk to można sobie puszczać w prywatnej stacji, jeśli ta ma ochotę, ale nie w PUBLICZNEJ. Jest to jawna dyskryminacja pozostałych ugrupowań.

Przeciwnicy JOW argumentują, że JOWy spowodowałyby zanik małych partii, przez co jakieś mniejszości nie miałyby swojej reprezentacji w kneSejmie. Skoro ci sami przeciwnicy ochoczo wtedy bronili racji bytu małych partyjek, niech je teraz dopuszczą do głosu!

 

A będzie jeszcze ciekawiej, bo prawdopodobnie na wiosnę kolejne wybory! P&Slamiści po wygranej mają zamiar zmienić ordynację do wyborów samorządowych i wprowadzić kadencyjność. Przez to trzeba będzie rozpisać nowe wybory lokalne :)

 

Ten kraj to naprawdę dno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Empireus.

Masz całkowitą rację pisząc o braku przedstawicieli Partii Stonogi.

Byłoby bardziej demokratycznie.

Inną sprawą jest iż moim zdaniem tą akurat partię powinno zarejestrować się tylko w jednym okręgu...pola podbiegunowego aby mogły na nich głosować tylko białe niedźwiedzie.

To chłam którego polska scena polityczna nie widziała od zarania dziejów...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczorajszej dyskusji nie oglądałem, bo to żadna dyskusja. Dyskusja polega na dyskutowaniu, na wymienianiu opinii, polemice itd a nie grzecznym odpowiadaniu w zadanym czasie.

Kiedyś aktorzy grywali w teatrze, w filmach, dzisiaj mogą grać również rolę prezydenta lub premiera, szczególnie ciekawa była debata Szydło-Kopacz, obie aktorki perfekcyjnie wyuczyły się swoich kwestii, wprawdzie odpowiedzi jeszcze trochę rozmijały się z pytaniami, ale to jest do dopracowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×