Jump to content
apze

Egurrola robi TVN w konia?

Recommended Posts

Podkupił TVN-owi domenę tanieczgwiazdami.pl i zrobił na niej baner reklamowy swojego biznesu. Na stronie nie ma ani słowa o programie, tylko linki do jego stron firmowych. Zwróciła nam na to uwagę czytelniczka, która szukała oficjalnej strony programu i wpisała ten oczywisty adres. O programie nie znalazła tam nic, dowiedziała się za to, jak może zostać klientką Agustina, który postawił tam znak równości między Tańcem z gwiazdami a sobą. Nabiera pewnie na to tysiące osób.

 

Wiecej:

 

http://www.pudelek.pl/artykul/9270/egurrol...bi_tvn_w_konia/

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nareszcie jakiś prosty i zrozumiały przekaz na temat domen - taki artykuł na Pudelku zrobi więcej szumu wokół domen internetowych niż 5 konferencji i promocje NASKu :)

 

DD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
oj weszlo weszlo :)

CTR 20 % up

 

Moge zapytac, jak zoptymalizowales domene (kategorie)?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmmmm. I to nie jest cybersquatting? :P

 

w sumie nie... on może być postrzegany jako gwiazda i tańczy. Zwrot sam w sobie też ogólny to i w UPRP nic nie ma.

Wycyckał ich bez mydła :)

 

 

 

# PoProstuTancz.tv

# YouCanDance.tv

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.pudelek.pl/artykul/9831/egurrol...bi_tvn_w_konia/

 

Agustin Egurrola wyzyskuje na każdy sposób szansę, którą dostał od TVN-u. Nawet w mało elegancki sposób - zakładając strony internetowe pod domenami sugerującymi, że są to oficjalne witryny Tańca z gwiazdami i You Can Dance. Wrzuca na nie reklamy swojej szkoły tańca i innych biznesów.

 

Nasz czytelnik znalazł w sieci kolejną po tanieczgwiazdami.pl stronę udającą witrynę programu - youcandancepoprostutancz.pl. Jeżeli Agustin sądzi, że nikogo w TVN-ie nie razi takimi działaniami, to jest złym biznesmenem i nie zna się na ludziach.

 

:>

Edited by rocker

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmmmm. I to nie jest cybersquatting? ;)

 

Nie jest bo akurat ta domena zostala zarejestrowana w porozumieniu z TVNem ktore nie jest i nie bylo zainteresowane rejstracja tej domeny !

Nie pytajcie skad wiem ?;)

Tak wiec nie ma tu zadnego konfliktu miedzy podmiotami tym bardziej ze ta domena jest juz zarejestrowana za chwile bedzie 3 lata !

Ale plotki, widelce, pudelki i inne kundle sa dla elektoratu i zawsze mozna wcisnac sensacje ;)) Ale tak jak napisal DD ,ze to ma duze echo i w ten sposob wiedza idzie pod strzechy ;) Niech sie lud uczy odrozniac takie pojecia jak internet, interanat i domena ;))

Edited by kilofek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niech sie lud uczy odrozniac takie pojecia jak internet, interanat i domena ;))

 

Nie wiem czy lud zauważa różnicę między internetem a internatem .

Znany mi jest natomiast przypadek kiedy facet chciał złapać atrakcyjną dominę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważcie jakim ogromnym medium staje się internet. Są ludzie od wizerunku, marketingu politycznego.... Może (to wcale nie głupie) warto zainteresować się tematem: Jak i co robić aby nie być pożartym przez np. takiego pudelka. Myślę, że myślenie społeczeństwa pójdzie w inną stronę; a mianowicie jakim cwaniakiem jest ten Egurrola a ludzie nie lubią cwańszych od siebie

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnie zastanawia ile osob po przeczytaniu tej notki weszlo na youcandance.pl ;]

 

Wczoraj zauważyłem, że na AM została sprzedana ta domena, a kupił.. Egurrola :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×