Jump to content
Bazyli

Zapuszczone blogi...

Recommended Posts

Nie wiedzieć czemu najpopularniejsze polskie blogi o domenach z dnia nadzień robią się bardziej zapuszczone.

Jedynie domeny.tv i iName.pl coś tam wrzucą od czasu do czasu ale już DD zapuścił się niemiłosiernie.

Rekordzistą jednak pozostaje Apze. Tam ostatni wpis pojawił się chyba pod koniec 2011 roku.

Wielka szkoda że coś co służyło promocji naszych działań umiera.

 

Jeśli znacie jakieś inne, ciekawe a co najważniejsze aktualne blogi to wrzucajcie linki. Bo myślę iż warto promować coś co leży w naszym polu zainteresowań...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umiera bo się nie opłaca. W tym miesiącu "złapałem" 24 poleconych w AM i zarobiłem 20zł.

 

edit. jeżeli ktoś prowadzi bloga o domenach z chęcią wymienię się linkami ;)

Edited by cannot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawa prosta - nie ma kapusty, nie ma chęci :)

Jesli myślisz, że kapusta wszystko załatwia to idź zbieraj na pole. Zapewne nie słyszałeś o pojęciu "personal branding" i odpowiednich narzędziach budowania rozpoznawalności i reputacji w danej branży. I tak, to nie musi być za kapuchę!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesli myślisz, że kapusta wszystko załatwia to idź zbieraj na pole. Zapewne nie słyszałeś o pojęciu "personal branding" i odpowiednich narzędziach budowania rozpoznawalności i reputacji w danej branży. I tak, to nie musi być za kapuchę!

Niby tak, ale o tym wie także DD który się "zapuścił" i marnuje brand;)

Podsumowując jeśli ktoś pracuje / robi biznes który go pochłania to odechciewa się potem ciągnąć 5 koło u wozu jakim jest własny branding ;) ale to tylko ja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×