Jump to content
Bazyli

GG zmienia właściciela

Recommended Posts

ktoś jeszcze używa? ;)

 

Ja używam (kadu), dla mnie nie ma lepszego klienta i protokołu, a próbowałem wielu. Owszem, mało kto ma jeszcze gg, ale osoby, na kontakcie z którymi mi zależy, prawie wszystkie mają.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja używam (kadu), dla mnie nie ma lepszego klienta i protokołu, a próbowałem wielu. Owszem, mało kto ma jeszcze gg, ale osoby, na kontakcie z którymi mi zależy, prawie wszystkie mają.

 

Ja również używam i pewnie sporo ludzi z tego forum również.

 

Być może nowy właściciel ma pomysł rozwoju GG bo u poprzedniego właściciela nastąpił marazm i stagnacja pod tym względem ( rozwoju )...

Edited by Bazyli
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

patrząc na to kto się zgłosił, że używa gg widać że są to osoby które potrafią rozszyfrować numer "0202122", inaczej mówiąc kategoria "mature": ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ktoś jeszcze używa? ;)

Tak, jakoś nie mogę się rozstać, choć teraz tylko 5 znajomych tam mam, a nie 100 tak jak kiedyś :P ale nadal codziennie się włącza na kompie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

gg nadal przyjemne. Też mam kilka osób i wszystkie codziennie siedzą. Ciężko się odzwyczaić i prędko to się chyba nie zmieni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba dużą część użytkowników zabrał facebook i możliwość pisania wiadomości + wideorozmowy i połączenia głosowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba dużą część użytkowników zabrał facebook i możliwość pisania wiadomości + wideorozmowy i połączenia głosowe.

 

Przez GG też masz możliwość pisania + wideo rozmowy i połączenia głosowe. Po prostu nie sprostali zadaniu "utrzymania społeczności".

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przez GG też masz możliwość pisania + wideo rozmowy i połączenia głosowe. Po prostu nie sprostali zadaniu "utrzymania społeczności".

 

Facebook gromadzi w jednym miejscu więcej możliwości, a to pomaga przyciągnąć i utrzymać użytkownika. Ja mimo wszystko lubię GG.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×