Jump to content

Recommended Posts

Guest Michal

Nie wiem, czy to aż taka perełka, niepokoi mnie osobiście wpis w niemieckim DPMA słownego trademarku "LINUX" pana Torvalds, Linus z Santa Clara, Calif., US, który zameldował ten TM w 1994 roku, m.in. na komputery.

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Linux.pl. Kolejna bardzo ciekawa domena na allegro:

http://www.allegro.pl/item339770895_domena..._sprzedaz_.html

 

Do sprzedania razem z serwisem. Ile byście za nią dali?

 

Ja bym zaoferował za nią 200000 zł, gdybym się nazywał np. Rydzyk.

mysle, ze nie przekroczy 120000 tys, ale około 2 mln odwiedzin miesięcznie łącznie z podstronami robi ogrome wrazenie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
mysle, ze nie przekroczy 120000 tys, ale około 2 mln odwiedzin miesięcznie łącznie z podstronami robi ogrome wrazenie :P

 

mam wrazenie ze te ostanie aukcje zarowno www w nieruchomosciach jak i obecna linux to moze jeszcze byc przypadek ale jesli pojawia sie na allegro kolejne takie domeny czy serwisy to juz moze byc jakis nowy trend :P) Mysle ze wlascicielom tych serwisow (abonentom domen ) nie chodzi o sprzedaz tylko o cos zupelnie innego ! O co to ciezko powiedzic ale moze np z powodu braku profesjonalnych i rzetelnych wycen jest to argument ("wycena z allegro") np. do celow kerdytowych czy biznesplanow ? Moze to glupia teorai ale na 100% celem tych aukcji nie jest sprzedaz .Jest w tych aukcjach masa pozytywnych aspektow dla nas jako uczestnikow rynku domen ale o tym nie ma sensu pisac bo kazdy zdaje sobie z tego sprawe.Jednak jeden rzecz jest do podkreslenia. Moze w ten sposob do glosu dojda wlasnie serwisy niszowe/specjalistyczne a nie jakes "twory" wypromowane (sztucznie aczkolwiek skuteczn) przez GW typu klasa co to niby jest nasza :P) .Gdzie z prostego liczenia na palcach wynika ze duzo prosciej jest dac jakiemus zolnierzowi np, kilkadziesiat tys zl za zamieszczenie zdjec z Iraku a potem robic z tego afere w mediach przez 5 dni ;) Bo taka afera czytaj reklama na taka skale kosztuje min milon zlotych a tak to samo ma sie za jedna 50 itd .Ale jak mowi Jacek Kurski "ciemny narod to kupi " :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mysle ze wlascicielom tych serwisow (abonentom domen ) nie chodzi o sprzedaz tylko o cos zupelnie innego ! O co to ciezko powiedzic ale moze np z powodu braku profesjonalnych i rzetelnych wycen jest to argument ("wycena z allegro")

zgadzam sie w 100%, jestem pewien, ze w obu przypadkach ustawiono ceny zaporowe(minimalne) na bajecznym poziomie, a cel takiego dzialania - to uzyskanie przynajmniej przyblizonej wartosci rynkowej domen :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strach wydać kupę kasy na coś, o co ktoś w pewnym momencie może się upomnieć. A ja jestem ciekaw ile firma ma dochodu z tytułu posiadania takiego adresu i po jakim czasie zwróciłaby się zainwestowana kwota zakupu domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej nikt nie chce brać udziału w cyrku ;) I tak nie zostanie sprzedana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie przekroczy 40 tys o ile nawet przekroczy 35

Rezerwa jest na poziomie kwoty 6 cyfrowej więc na pewno sie nie sprzeda

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na ilu sie skonczylo, bo zaspalem koncowke ?

 

32 300,00 zł

Cena minimalna nie została osiągnięta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×