Jump to content
rtoiPiotr

Dziękuję wszystkim domenmanom i domenmankom !

Recommended Posts

Przez ostatnich kilka tygodni odwiedzałem wiele portali poświęconych domenom. Czytałem sporo opracowań, komentarzy, opinii i artykułów. Na dłużej zawitałem na di.pl , gdzie czytałem wiele ciekawych opracowań Waszego autorstwa. Doszedłem do wniosku – to ma sens – i zacząłem kupować domeny na rynku pierwotnym. Zgromadziłem ich ponad setkę. Na rozgrzewkę pobawiłem się słowami i jestem dobrej myśli, że COŚ z tego, w formie satysfakcji finansowej, wyjdzie.

Nie jestem, już teraz, w stanie odnaleźć wszystkich autorów tekstów, które czytałem w internecie o tematyce domen. Dlatego postanowiłem podziękować na tym forum, które uważam za bardzo dobre.

Dziękuję Wam za inspirację, przekazywaną wiedzę i zapał.

 

Pozostając do Waszej dyspozycji w kwestii informacji dodatkowych ( www.atpral.pl) pozwalam sobie przesłać wyrazy uszanowania.

Piotr

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

coś mi tu śmierdzi linkiem :ph34r: choć w sumie po analizie jest oferta jest portfolio :unsure:

Edited by Anita
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
ubezpieczeniow.com | osoba | ułatwiamy pracę ubezpieczeniow.com
odkryw.com | osoba | Tylko zafascynowanym odkryw.com
ocie.pl | budownictwo/psychologia | ocie.pl swój dom
 

 

+wiele innych tego rodzaju.

Jest to jakiś sposób, ale ja bym nie szedł tą drogą. Ale jak to mówią - rynek zweryfikuje.

Edited by Tobi
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak ale po jeszcze głębszej analizie cholera ........ 9 cud świata ...... wymyślić takie twory ...... NORMALNIE NIE kum.am :(

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To niezły żart z tymi domenami. Mam wrażenie, że za dużo nie czytałeś tego forum.

 

Może to być faktycznie tylko chęć pozyskania linka.

 

Pozdrawiam,

saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z pewnością wychodzisz przed szereg, oferując domeny internetowe na stronie firmowej z akcesoriami do pralek :)

Edited by szogun
  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj

 

Ładny wstęp. Niestety nie trafiłeś jeszcze na wszystkie ważne tematy tego forum, ale pociesz się, że nie Ty pierwszy na początku wtopiłeś ;) Trzymam kciuki byś jak najszybciej doczytał to, co najważniejsze ;)

Edited by Kangur
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak ale po jeszcze głębszej analizie cholera ........ 9 cud świata ...... wymyślić takie twory ...... NORMALNIE NIE kum.am :(

 

Czemu zawsze używasz tyle kropek w postach? Przepraszam za OT. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam ... vul.

 

edit: Piotrze witaj na forum. Od siebie dodam pewną uwagę. Zauważyłem, że rejestrujesz domeny w serwisie nazwa.pl (zarówno .pl, .com.pl ale również globalne .com). Jeżeli mogę skromnie coś polecić to korzystaj z tańszych, prostszych i bardziej przyjaznych narzędzi do rejestracji domen. Cena rejestracji, odnowień oraz procedura uzyskania kodów AuthInfo potrzebnych do sprzedaży domeny to 3 bardzo ważne czynniki w tym zawodzie. Z pewnością znajdziesz na forum opinie o różnych rejestratorach. Polecam poszukać bo korzyści wynikające z oszczędności będą widoczne już po kilku rejestracjach. A po co przepłacać jak można to samo mieć za mniej ;)

Edited by vul
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu zawsze używasz tyle kropek w postach? Przepraszam za OT. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam ... vul.

 

uszczu.pl uszczupl swoje komentarze :D (nie wiem tak mi wygodnie ?)

Edited by Anita

Share this post


Link to post
Share on other sites
ubezpieczeniow.com | osoba | ułatwiamy pracę ubezpieczeniow.comodkryw.com | osoba | Tylko zafascynowanym odkryw.comocie.pl | budownictwo/psychologia | ocie.pl swój dom 

 

+wiele innych tego rodzaju.

Jest to jakiś sposób, ale ja bym nie szedł tą drogą. Ale jak to mówią - rynek zweryfikuje.

Dziękuję za uwagi. Cóż, Darwin też kiedyś zszedł z utartej ścieżki.

 

tak ale po jeszcze głębszej analizie cholera ........ 9 cud świata ...... wymyślić takie twory ...... NORMALNIE NIE kum.am :(

A wiesz, 1 cudem świata jest piramida Cheopsa, która stała przez 4,5 tyś. lat w zasadzie bez celu. Dopiero w ubiegłym wieku ktoś wpadł na pomysł zarabiania na niej i przegania teraz turystów po budynku. Tyle lat trwało oczekiwanie na odpowiednią koniunkturę.

 

To niezły żart z tymi domenami. Mam wrażenie, że za dużo nie czytałeś tego forum.

 

Może to być faktycznie tylko chęć pozyskania linka.

 

Pozdrawiam,

saledomain

Obca jest mi myśl "chęć pozyskania linka". Tak na prawdę , to nie wiem o co chodzi w "pozyskiwaniu linka".

 

Z pewnością wychodzisz przed szereg, oferując domeny internetowe na stronie firmowej z akcesoriami do pralek :)

Dziękuję za trafną uwagę. Cóż, muszę pozbyć się resztek reliktu dawnej działalności.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj

 

Ładny wstęp. Niestety nie trafiłeś jeszcze na wszystkie ważne tematy tego forum, ale pociesz się, że nie Ty pierwszy na początku wtopiłeś ;) Trzymam kciuki byś jak najszybciej doczytał to, co najważniejsze ;)

Dziękuję. Trzymam się myśli: Jeżeli coś wydaje się głupie a działa, to nie jest już głupie.

 

Czemu zawsze używasz tyle kropek w postach? Przepraszam za OT. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam ... vul.

 

edit: Piotrze witaj na forum. Od siebie dodam pewną uwagę. Zauważyłem, że rejestrujesz domeny w serwisie nazwa.pl (zarówno .pl, .com.pl ale również globalne .com). Jeżeli mogę skromnie coś polecić to korzystaj z tańszych, prostszych i bardziej przyjaznych narzędzi do rejestracji domen. Cena rejestracji, odnowień oraz procedura uzyskania kodów AuthInfo potrzebnych do sprzedaży domeny to 3 bardzo ważne czynniki w tym zawodzie. Z pewnością znajdziesz na forum opinie o różnych rejestratorach. Polecam poszukać bo korzyści wynikające z oszczędności będą widoczne już po kilku rejestracjach. A po co przepłacać jak można to samo mieć za mniej ;)

Bardzo dziękuję za cenne (dosłownie) wskazówki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale zbieralnia ninj, wszystko w komplecie 0+VAT ;) sorry....

Niepotrzebnie przepraszasz. Każdy człowiek ma prawo mieć i przedstawiać swoją rację.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję. Trzymam się myśli: Jeżeli coś wydaje się głupie a działa, to nie jest już głupie.

A działa?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wielkich sprzedaży jak LasVegas*com!

Dziękuję. Mam nadzieję, że polskie domeny i ich transakcje wyjdą z zaścianka. Czego wszystkim życzę !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za uwagi. Cóż, Darwin też kiedyś zszedł z utartej ścieżki.

 

 

A wiesz, 1 cudem świata jest piramida Cheopsa, która stała przez 4,5 tyś. lat w zasadzie bez celu. Dopiero w ubiegłym wieku ktoś wpadł na pomysł zarabiania na niej i przegania teraz turystów po budynku. Tyle lat trwało oczekiwanie na odpowiednią koniunkturę.

 

 

A masz tyle czasu? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A masz tyle czasu? ;)

Dzięki naukow.com , którzy zbudują machinę czasu oraz odkryw.com cząstki fundamentalnej , pojęcie czasu nabierze nowego, nie znanego obecnie wymiaru. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parę lat temu pojawił się wortal rozryw.com (tutaj wzmianka: http://gadzetomania.pl/51454,rozrywcom-wortal-globalnej-rozrywki), bo teraz na domenie jakaś chińszczyzna; coś nie wyszło.

 

Nie oceniam samych domen (tak przy okazji sobie przypomniałem o powyższym), natomiast nie mogę wyjść z podziwu co do Twojej strony. Coś o praniu, link do logowania, inne linki chyba nie działają, a cała strona poświęcona domenom. Tego nie rozumiem, może chodzi o pranie mózgów :)

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parę lat temu pojawił się wortal rozryw.com (tutaj wzmianka: http://gadzetomania.pl/51454,rozrywcom-wortal-globalnej-rozrywki), bo teraz na domenie jakaś chińszczyzna; coś nie wyszło.

 

Nie oceniam samych domen (tak przy okazji sobie przypomniałem o powyższym), natomiast nie mogę wyjść z podziwu co do Twojej strony. Coś o praniu, link do logowania, inne linki chyba nie działają, a cała strona poświęcona domenom. Tego nie rozumiem, może chodzi o pranie mózgów :)

 

Brakuje jeszcze jakiegoś chwytliwego hasła reklamowego w stylu -> "Wymień bęben do pralki, a otrzymasz domenę gratis" :D

 

A tak już całkiem na serio @rtoiPiotr - porzuć rejestrację domen z puli wolnych, w 95% procentach będą to domeny, których nie spieniężysz za sensowną kwotę. Przeglądaj spady, przechwytuj ciekawe domeny, szukaj perełek po aukcjach :) W innym wypadku obudzisz się pewnego dnia z portfolio pełnym, niestety w większości bezużytecznych domen.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parę lat temu pojawił się wortal rozryw.com (tutaj wzmianka: http://gadzetomania.pl/51454,rozrywcom-wortal-globalnej-rozrywki), bo teraz na domenie jakaś chińszczyzna; coś nie wyszło.

 

Nie oceniam samych domen (tak przy okazji sobie przypomniałem o powyższym), natomiast nie mogę wyjść z podziwu co do Twojej strony. Coś o praniu, link do logowania, inne linki chyba nie działają, a cała strona poświęcona domenom. Tego nie rozumiem, może chodzi o pranie mózgów :)

:D Pranie mózgów - ciekawy wniosek :D

A te relikty poprzedniej mojej działalności znikają sukcesywnie i skończę z praniem mózgów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brakuje jeszcze jakiegoś chwytliwego hasła reklamowego w stylu -> "Wymień bęben do pralki, a otrzymasz domenę gratis" :D

 

A tak już całkiem na serio @rtoiPiotr - porzuć rejestrację domen z puli wolnych, w 95% procentach będą to domeny, których nie spieniężysz za sensowną kwotę. Przeglądaj spady, przechwytuj ciekawe domeny, szukaj perełek po aukcjach :) W innym wypadku obudzisz się pewnego dnia z portfolio pełnym, niestety w większości bezużytecznych domen.

Czasami błędy są inspiracją do wielkich odkryć.... Co też uczyniłeś wymyślając hasło :)

Dziękuję za wskazówki o kupowaniu domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idąc Twoją drogą @rtoiPiotr możnaby tworzyć takie:
Objadłem się jajeczni.co (dla tych, którzy zjadają końcówki wyrazów), ponieważ pyszna była owa jajeczni.ca (z języka "kanadyjskiego" :P)

 

W każdym razie - użytkownicy mają co pisać, a i wątek oblegany.

 

Pozdrawiam

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×