Jump to content
przemek30

AkademiaSmaku*pl

Recommended Posts

Nie moja sprzedaż, ale warta odnotowania (02.11.2015r.)

 

 

 

AkademiaSmaku.pl - 7169 USD (ok. 28 000 PLN)

 

 

 

Platforma SEDO

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pieknie, były długie negocjacje czy z wysokiego pułapu start / kup teraz?

 

Platforma SEDO nie udziela takich informacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasem tak się zastanawiam hmm.. że domeny to fajny sposób na pranie pieniędzy ;-)

Ładna sprzedaż.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego tak sugerujesz? urlopy.pl czy tego typu to może i tak, ale tu obstawiam "normalną" sprzedaż.

Czasem tak się zastanawiam hmm.. że domeny to fajny sposób na pranie pieniędzy ;-)

Ładna sprzedaż.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego tak sugerujesz? urlopy.pl czy tego typu to może i tak, ale tu obstawiam "normalną" sprzedaż.

...napisałem tak w chwili nieukrywanego zdziwienia, nabierając nieco więcej powietrza jednocześnie myśląc o moich domenach.

Nic nie sugeruję.. to była ironia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasem tak się zastanawiam hmm.. że domeny to fajny sposób na pranie pieniędzy ;-)

Ładna sprzedaż.

 

Albo na dodatkowe koszty w firmie :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie moja sprzedaż, ale warta odnotowania (02.11.2015r.)

 

 

 

AkademiaSmaku.pl - 7169 USD (ok. 28 000 PLN)

 

 

 

Platforma SEDO

Standardem w Sedo stało się "upublicznianie" sprzedaży w przedziale cenowym xxxx € tak jak to ma miejsce w wypadku akademiasmaku*pl czy też radiowroclaw*pl. Natomiast sprzedaż mojej, "produktowej" .pl za xxxxx € jest już pod klauzulą. Dotyczy to transakcji również i w innych końcówkach (sprzedaże, o których się dowiaduję z często przypadkowo). Niestety :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasem tak się zastanawiam hmm.. że domeny to fajny sposób na pranie pieniędzy ;-)

Ładna sprzedaż.

Myślę, że sprzedaż przez SEDO to jedna z gorszych opcji prania pieniędzy. W celu uwiarygodnienia transakcji między dwoma formalnie niezależnymi podmiotami wystarczyłaby zwykła platforma Aftermarket.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale też nie taka dobra. Po prostu potrzebował pod projekt normalny klient, nie taki, który podszywa się pod studenta i oferuje 50 zł na starcie. Tylko się cieszyć. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale też nie taka dobra. Po prostu potrzebował pod projekt normalny klient, nie taki, który podszywa się pod studenta i oferuje 50 zł na starcie. Tylko się cieszyć. :)

W tym przypadku to projekt "Parking Sedo" ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to na pewno Bosch ją kupił ;)? Ciągle jest zarejestrowana na osobę fizyczną. Poza tym Bosch ma domenę AkademiaSmakuOnline.pl, na której również jest serwis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to na pewno Bosch ją kupił ;)? Ciągle jest zarejestrowana na osobę fizyczną. Poza tym Bosch ma domenę AkademiaSmakuOnline.pl, na której również jest serwis.

Sprawdziłem fakturę z Sedo. Bosch, Bauknecht, AEG, Miele, Siemens, Grundig, Liebherr wpłacili po tysiącu, Magda-Czuchra-Gessler resztę, 169,- USD.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem fakturę z Sedo. Bosch, Bauknecht, AEG, Miele, Siemens, Grundig, Liebherr wpłacili po tysiącu, Magda-Czuchra-Gessler resztę, 169,- USD.

Czyli jednak nie tylko Bosch ją kupił :P. Tylko kto z tej wesołej gromadki jest teraz abonentem tej domeny :rolleyes:? Podejrzewam, że ta pani, ale pewnie nie dowiemy się nigdy B).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×