Jump to content
DD

MeetDomainers 2016? ;)

Recommended Posts

Po długiej przerwie nadszedł już chyba czas, żeby zorganizować jakąś ciekawą konferencję ;) Opierając się na tradycji spotkań MeetDomainers myślę, że zbliża się dobry moment na wznowienie tego cyklicznego spotkania ludzi z branży domen i nie tylko.

 

Takie spotkania mają jednak sens tylko wtedy, kiedy biorą w nich udział Uczestnicy ;) Dlatego zwracam się do Was z pytaniem czy bylibyście zainteresowani taką konferencją? Termin: rok 2016, miejsce: jedno z dużych miast w Polsce. Temat domen byłby na pewno przewodni, jednak jako, że branża ta nie działa w próżni, poruszone byłyby też zagadnienia pokrewne. Oczywiście jak zwykle duży nacisk zostałby też położony na aspekty networkingowe, czyli możliwość spotkania się i porozmawiania w sprzyjających warunkach.

 

Zapraszam do luźnej dyskusji i wyrażania swojego zainteresowania lub jego braku :P Oraz dzielenia się swoimi uwagami i pomysłami na ten temat.

 

Każda osoba wypowiadająca się w tym wątku będzie miała zagwarantowaną najniższą preferencyjną cenę udziału w konferencji.

 

DD

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zajmuje się domenami stosunkowo długo ale co raz bardziej uzależniam się w tym temacie więc jestem jak najbardziej zainteresowany :) Najlepiej również gdyby termin był podany mniej więcej z 3 miesięcznym wyprzedzeniem z uwagi na to,że nie mieszkam w Polsce.Ale to tylko taka mała uwaga :) W każdym bądź razie, działasz Daniel :) Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem za, polecam zorganizować w icekrakow.pl

 

O, ciekawa propozycja, dzięki. Nie znałem tego miejsca, ale widzę, że to chyba coś stosunkowo nowego. Zawsze darzyłem Kraków dużą sympatią, a dodatkowo odbyło się tam pierwsze MeetDomainers, więc jest to zdecydowanie jedno z miast branych pod uwagę. Trzeba tylko pamiętać, żeby termin był jeszcze przed sezonem grzewczym / smogowym ;)

 

DD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wieje wiatr to jest ok ;).

 

Co do centrum konferencyjnego to "nówka sztuka", moim zdaniem jest najlepsze w Polsce, dobre połączenie, kilka hoteli w odległości 50-150 metrów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

z racji swojego Loko Kraków pasuje. Wrocław zresztą też. Pod względem networkingowym nawet nie wiem czy nie lepszy - troszkę tam wiecej firm i startupów moim zdaniem. Chyba, że Daniel planujesz w lecie ( oby nie ) to wtedy lepiej nad morzem lub mazury ;)

 

prosba to jak zdecydujesz to duuzu wczesniej podaj termin i miejsce i zarys tematyki. no i zeby nie było to jednodniowe

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kraków OK ale nad morzem zdecydowanie bardziej było co robić "poza tematem" niż w wielkim mieście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze fajna by była aukcja na żywo z mocno wyselekcjonowaną grupą domen premium.

 

Po wyborze domen, można by komuś zlecić skuteczne poinformowanie KK zainteresowanych właśnie takimi domenami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

z racji swojego Loko Kraków pasuje. Wrocław zresztą też. Pod względem networkingowym nawet nie wiem czy nie lepszy - troszkę tam wiecej firm i startupów moim zdaniem. Chyba, że Daniel planujesz w lecie ( oby nie ) to wtedy lepiej nad morzem lub mazury ;)

 

prosba to jak zdecydujesz to duuzu wczesniej podaj termin i miejsce i zarys tematyki. no i zeby nie było to jednodniowe

 

Plany organizacji są w mojej głowie już od dość dawna, ale zawsze coś przeszkadzało. Wstępnie spotkanie / konferencja miała się odbyć w pierwszym kwartale 2016 roku (marzec - kwiecień), ale ponieważ zrobił się już koniec roku, to realny jest termin po wakacjach, czyli standardowo wrzesień - październik. Ewentualnie maj - czerwiec..

 

Potwierdzam też, że jeśli tylko się odbędzie, to będzie to spotkanie dwudniowe.

 

DD

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideajak najbardziej słuszna. Takie spektakularne imprezy na pewno zwiększają świdomość domenową wśród KK(jeśli infoo niej przebije się do mediów, tym bardziej). Ja, jeśli tylko stan zdrowia pozwoli, będę się starał być, tym bardziej,m że chcę wejśćna nieco wyższy poziom domenowej zabawy zamierzając przejść z ilości w jakość(długo żałowałem, że nie byłem obecny na poprzednich edycjach) .

- Popieram postulat co najmniej trzymiesięcznego uprzedzenia o terminie.

- Kraków jest bardzo OK,

- powtórzę konieczność informacji o MD (zapowiedzi, a nie tylko info post factum)w jak największej liczbie mediów(wbrew pozorom, zwykła informacja do redakcji może wystarczyć, dla wielu może to byćciekawostka warta odnotowania. Uważam, że należy spróbować wysłać informację nawet do prasy kolorowej i brukowców, a nie tylko do branży marketingowej i IT)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideajak najbardziej słuszna. Takie spektakularne imprezy na pewno zwiększają świdomość domenową wśród KK(jeśli infoo niej przebije się do mediów, tym bardziej). Ja, jeśli tylko stan zdrowia pozwoli, będę się starał być, tym bardziej,m że chcę wejśćna nieco wyższy poziom domenowej zabawy zamierzając przejść z ilości w jakość(długo żałowałem, że nie byłem obecny na poprzednich edycjach) .

- Popieram postulat co najmniej trzymiesięcznego uprzedzenia o terminie.

- Kraków jest bardzo OK,

- powtórzę konieczność informacji o MD (zapowiedzi, a nie tylko info post factum)w jak największej liczbie mediów(wbrew pozorom, zwykła informacja do redakcji może wystarczyć, dla wielu może to byćciekawostka warta odnotowania. Uważam, że należy spróbować wysłać informację nawet do prasy kolorowej i brukowców, a nie tylko do branży marketingowej i IT)

 

Zgadzam się, że dotarcie do mediów to kluczowa sprawa. Myślę, że z Waszą pomocą to się może udać. Z korzyścią dla wtórnego rynku domen :)

 

Osoby proponujące poszczególne miasta proszone są o podpowiedzenie, gdzie taką konferencję można konkretnie zorganizować (tak jak zrobił to zibero). Najlepiej znacie miasta, w których mieszkacie / uczycie się / pracujecie. Jeśli znacie konkretne hotele czy centra konferencyjne, które by się nadały, to śmiało je tu wpisujcie. Szukamy miejsca na ok. 150 - 200 osób.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warszawa - Novotel Centrum lub Wrocław - Mercure Panorama. Jakoś tak się dzieje, że medialnie imprezy w tych miejsach wypadają zawsze bardzo dobrze. Zwłaszcza, jak kogoś dobrego złapie się na gościnną prelekcję.

 

Aukcja na żywo tak, ale jeśli wydarzenie poprzedzone będzie outreachem do KK. I tylko bez cen minimalnych, co należałoby ująć w materiałach promocyjnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich,

 

Jak najbardziej dobry pomysł. Proponuję Wrocław, bo tutaj mieszkam :)

 

A gdyby tak oprócz domainerów, zaprosić też potencjalnych inwestorów? Znajomych-znajomych, oraz osoby szeroko związane z Polskim Biznesem?

 

Pozdrawiam,

Pawel B.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem zdecydowanie za , z przyjemnością bym się pojawił na takim spotkaniu :)

 

W Łodzi jest sporo możliwości przeprowadzenia tego typu konferencji, a i baza hoteli w centrum duża, np

Expo Łódź

 

Synergia


Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×