Jump to content
Ozimandias

Legalna sprzedaż

Recommended Posts

Witam ponownie , właśnie wyhaczyłem coś takiego elektrowniapuławy.pl jescze cieplutka.

Budowa zakładu rusza w przyszłym roku i moje pytanie , czy legalnie taką domenę

moę sprzedać ?

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic z tego bo i tak tego nikt nie kupi. Elektrownie nie lubią stron internetowych a jak już lubią to biorą takie jak gdfsuez.pl, zewpz.pl, zzprc.pl albo ewentualnie blok5i6.pl :P

 

Więc zarejestruj coś w stylu uadhuiagdius.pl to może kiedyś trafisz w target :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Całe przedsięwzięcie już ruszyło i się nazywa elektrownia puławy, w ich mailu też tak stoi ,

ale dalej drąże że gdyby to co z legalnością takiej oferty ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Całe przedsięwzięcie już ruszyło i się nazywa elektrownia puławy, w ich mailu też tak stoi ,

ale dalej drąże że gdyby to co z legalnością takiej oferty ?

 

W ich emailu tak stoi a Ty masz domene ? :) chyba masz na mysli nazwe ktora jest przed @ .

Jesli kupią domene to bede bił głosne brawa.

W naszym kraju podmioty takie jak zaklady energetyczne czy wszelkiego rodzaju "duze" firmy z branzy energetyki - tej niezielonej nie sa jakies chetne do inwestowania w domeny - jeszcze :)

 

Tak czy inaczej powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osły zarejestrowały emaila i domenę bez IDNu.

 

A powiedz, to jakiś wyznacznik sukcesu w branży energetycznej czy się zarejestrowało domenę bez IDN'a czy Z?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem nie jestem z tej branży to się okaże.

 

To jak się już okaże, że jesteś z tej branży to napisz :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesteś człowiekiem dużej wiary jeśli sądzisz, że zainteresujesz swoją domeną kogoś z tej elektrowni.

Mają oni zarejestrowaną w domenie regionalnej .pulawy słowo "elektrownia" i tego używają na email, natomiast mają również domenę nIDN elektrowniapulawy.pl i to im zapewne wystarczy.

Inaczej by się sprawa miala gdyby mieli tylko regionalkę a Ty byś miał nIDN .pl ale skoro posiadasz tylko wersję z polskimi znakami to resztę sobie dopowiedz sam.

Możesz sobie szukać i zapewne znajdziesz jeszcze duuuużo firm , które nie są świadome, że popełnili wielki błąd nie posiadając IDN i co z tego? Myślisz , że im sprzedasz , skoro nie potrzebują?

BTW.

elektrownia.org wolna...elektrownia.eu oraz elektrownia.info wystawione na giełdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

chyba popełnili błąd nie zabezpieczając wersji z IDN.

 

To chyba popełniło błąd >95% przedsiębiorstw w PL

Share this post


Link to post
Share on other sites

To znowu ja, email wygląda tak kontakt@elektrownia.pulawy.pl

A myk z domeną jest taki (się uśmiałem) , ich adres http://www.elektrowniapulawy.pl

Osły zarejestrowały emaila i domenę bez IDNu.

Sam jestem ciekaw co z tego wyniknie

 

Pozdrawiam.

1. Kupowanie domen, których jedynym potencjalnym klientem jest jedna firma , jest bardzo, bardzo ryzykowne.

2. Jakoś polskie znaki nie bardzo przyjmują się.

3. Masz tylko jednego potencjalnego klienta na całą Polskę i go jeszcze obrażasz ? Pomyśl zanim napiszesz.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×